Ticaret Puanı Özelliği Yayında

Fırat

Yönetici

Üyelik Yaşı
8 Ay
Mesajlar
38
Tepki Puanı
266
Ödül
36
Konum
Kilis
Merhabalar,

Uzun zamandır planladığımız ve sizlerinde beklediği ticaret puanı özelliğini an itibarıyla eklemiş bulunuyoruz. Artık birbiriniz ile yaptığınız ticaret sonucunda puan verebilirsiniz. Bu sayede sizinle çalışacak kişiler bir önce ki çalışmalarınızı görerek güvenli bir şekilde iş yapacaktır.

Şartlar ve Kurallar

- Bu platformda ticari eylemlerde bulunan kişiler arasında güven ortamını sağlamayı hedefleyen ticaret puanı özelliği, forum genel kuralları ve kategori kurallarına aykırı, güven ortamını zedeleyici ve çıkar sağlama amacıyla kullanılamaz.

- Ticaret puanı özelliğini sadece TRLink forumu içinde gerçekleştirmiş olduğunuz ticaretler için kullanabilirsiniz. Forum dışı ticaretler için bu özelliği kullanmak yasaktır.

- Ticaret puanı özelliği sadece 10.00 TL ve üstü ticari eylemlerde kullanılır. Altındaki ticaretler için kullanmak yasaktır.

Bu maddelere uymayan, ticari güven ortamını zedeleyen üye uyarı amacıyla 7 gün süresince forumdan uzaklaştırılır. Bu hükümlere aykırılığın devamının tespiti halinde üye yönetici insiyatifinde uzaklaştırılır.

Yeni özelik taleplerinizi buradan bildirmeye devam edebilirsiniz.

Keyifli forumlar.
 

Üyelik Yaşı
7 Ay
Mesajlar
302
Tepki Puanı
73
Ödül
41
Konum
onun kalbi
multi hesaplara ilişkin bir şey yapacak mısınız? adam kendisine puan vermez mi?
 

Üyelik Yaşı
7 Ay
Mesajlar
1,502
Tepki Puanı
521
Ödül
161
Konum
Antalya
@Fırat Bey, bu sistem den önce ki yaptığımız takasların puanlarını nasıl kazanacağız?
 
Üst
Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.