TR.link Mobil Uygulama

PROHACKTR41

Banlı Üye

Üyelik Yaşı
7 Ay
Bakiye
21,41 TL
Ödül
41
Aslında ben erişim izni olmadan yapabilirim çok basit bir şekilde ama tabii ki haddime değil :)

Zaten öyle bir şey yapmam gizlilik açığı da oluştururdu.
Yaparsın yapmasına

Nasıl yapacaksın kopyala yapıştır mı
Yoksa baştan aşamı

Baştan aşa oldugumu dediğin gibi forum sıkıntılar çıkabilir

Üyelik Yaşı
6 Ay
Bakiye
23,69 TL
Ödül
41
Yaparsın yapmasına

Nasıl yapacaksın kopyala yapıştır mı
Yoksa baştan aşamı

Baştan aşa oldugumu dediğin gibi forum sıkıntılar çıkabilir
Kütüphaneler var bunlar ile ilgili. Web sitesinden verileri çeker, işler kendi tasarımımda gösteririm. Ancak dediğim gibi sağlıklı olmaz. Çünkü bilgilerinize direkt olarak erişmem gizliliği ihlal eder.

gecemor

Python Developer
Yönetici
Moderator

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
56
Site zaten mobil uyumlu, ayrıca ios ve android uygulaması yapılsa dahi çok da farklı bir özellik olacağını sanmıyorum. Bence mobil uygulamasının yapılmasından çok tam olarak sizi rahatsız eden kullanımları söylerseniz belki düzelterek daha verimli olur, ufak tefek bir kaç detay için android ve ios uygulama yapılmasının istenmesi bence çok gaddarca :) Çünkü native uygulama yazmak şart güvenlik için ve her iki platform için native uygulama yazdırmak da masraf demektir :)

Üyelik Yaşı
6 Ay
Bakiye
23,69 TL
Ödül
41
Site zaten mobil uyumlu, ayrıca ios ve android uygulaması yapılsa dahi çok da farklı bir özellik olacağını sanmıyorum. Bence mobil uygulamasının yapılmasından çok tam olarak sizi rahatsız eden kullanımları söylerseniz belki düzelterek daha verimli olur, ufak tefek bir kaç detay için android ve ios uygulama yapılmasının istenmesi bence çok gaddarca :) Çünkü native uygulama yazmak şart güvenlik için ve her iki platform için native uygulama yazdırmak da masraf demektir :)

3 ay boyunca tıklanmayan linklerin sistemden silindiği doğru mu acaba?

Üyelik Yaşı
7 Ay
Bakiye
9,25 TL
Ödül
34
bizimki tamamen üşengeçlik hocam ?

Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.