Tr.link Site Scripti İçin Öneri

Dediklerime katılıyor musunuz?

• Evet

Kullanılan: 1 50.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%
  • Farklı bir düşüncem var(Konuda belirtin)

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üyelik Yaşı
6 Ay
Bakiye
0,46 TL
Ödül
24
Merhabalar. trlink site scriptini sitemde kullanıyorum ve sitemin yaklaşık 4-5k tekil ziyaretçisi var ancak en iyi günde sayaçlara 1k yansıyor. Bunun iki sebebi var.
1- Eğer aynı ip adresi 24 saat içerisinde başka bir trlink adresine tıklamışsa bu sayılmıyor.
2- Siteye girip de trlink linkine yönlendirilince insanlar sadece geri tuşuna basıp geri dönebiliyorlar ve böylece hem 24 saat reklam görmüyorlar hem de reklamı geçmedikleri için para kazandırmıyorlar.

Buna acilen bir çözüm bulunması gerekmekte. Çünkü bu çakallığı anlayan kullanıcıların sayısı az buz değil 4-5k’dan en iyi 1k’ya düşüşten bahsediyorum. Siteden ayrılmadan flash reklam şeklinde reklamı geçmeden kapanmayacak şekilde çıksa çok daha yararlı olacağını düşünüyorum.

Kaç kişi benimle aynı görüşte görmek için bir de anket ekledim. Kurallara aykırı bir şey değil sanırım ancak öyleyse uyarı üstüne kaldırabilirim.
Umarım dikkate alınır yazdıklarım.
Kolay gelsin, iyi forumlar.
Edit: Kusura bakmayın konuyu doğru yere açmaya çalıştım ancak becerememişim. Taşıyan mod arkadaşa teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:

Alperen

Yönetici
Moderator

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
36
Site scripti için yeni bir kod üretiyoruz, reklam geçmediği sürece sürekli reklama atacaktır. Kolay kolay hiç bir site kişiye özel ip havuzu tutmaz, sitemiz çok yaygın olduğu için aynı kişiler genelde tekrar geldiği oluyor. Banner reklam ağımız açıldığında kişiye özel ip havuzu tutmayı düşünüyoruz.

Üyelik Yaşı
6 Ay
Bakiye
0,46 TL
Ödül
24
Site scripti için yeni bir kod üretiyoruz, reklam geçmediği sürece sürekli reklama atacaktır. Kolay kolay hiç bir site kişiye özel ip havuzu tutmaz, sitemiz çok yaygın olduğu için aynı kişiler genelde tekrar geldiği oluyor. Banner reklam ağımız açıldığında kişiye özel ip havuzu tutmayı düşünüyoruz.
Kişiye özel ip havuzu dediğiniz sizin Ahmet ve Mehmet örneğinizden yola çıkarsak hem Ahmet’inki hem Mehmet’inki mi sayılacak?
Bir de benim bu konudaki amacım o reklam linkinden geri gelmelerinden şikayetçiydim eğer o sorun üstünde çalışılıyorsa bu yeterli.

Alperen

Yönetici
Moderator

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
36
Kişiye özel ip havuzu dediğiniz sizin Ahmet ve Mehmet örneğinizden yola çıkarsak hem Ahmet’inki hem Mehmet’inki mi sayılacak?
Bir de benim bu konudaki amacım o reklam linkinden geri gelmelerinden şikayetçiydim eğer o sorun üstünde çalışılıyorsa bu yeterli.
Evet geri gelmelerini engelleyeceğiz, reklam geçmeyi şart koşacağız. Mehmet için özel ip havuzu Ahmet için özel ip havuzu olacak, bu sayede her ikisi de 1 kişi üzerinden kazanmış olacak.

Üyelik Yaşı
6 Ay
Bakiye
0,46 TL
Ödül
24
Yakımınızın ulaşılabilirliği sayesinde aylardır sizi kullanıyorum çok memnunum. Diğer siteler gibi ödeme günü gelince banlamıyorsunuz. Teşekkür etmek istedim sadece.
İyi forumlar, konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.