Twitter hesaplarınızı tamamen organik şekilde büyütüyorum.

Cavs

𝐓𝐰𝐢𝐭𝐭𝐞𝐫 𝐄𝐱𝐩𝐞𝐫𝐭
Paylaşım Ekibi

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
361
Twitter hesaplarınızı tamamen organik şekilde büyütüyoruz.

1k 25 tl süre 1-3gün arası.

Neden organik takipçi?

~Hesabınızdan tweet attığınız zaman popüler tweetler arasında gözükür .
~Erişim engeli yemezsiniz ve hashtag kullandığınız tweetleri yüzbinler görür.
~Hesabınız önerilenlere çıkar.
~18 yaş üstü içerik paylaşımı yapan hesaplar için geçerlidir .
~Tweetlerinizi görür görmez yorum ,rt ve beğeni yapan 1000 tane hazır abazan dayı.

{1k organik takipçi alana erişim engeli yemeyen hashtagler ücretsiz verilecektir.}

TAKTİK KİTİ SATIŞLARIMIZ DA BAŞLAMIŞTIR

Neden taktik kiti alayım?

~Kısa zamanda Twitter da nasıl takipçi kasacağınız
~Hangi günler tweet atacağınız
~Hangi saatler tweet atacağınız
~Hesabının nasıl askıya alınmayacağını
~Nasıl ban yemeyeceğinizi
~Nasıl yüzlerce rt fav alacağınızı
~Ne yaparsanız binlerce tık alacağınızı
~Hangi hashtagleri kullanacağınınızı
~Kimleri takip edeceğinizi
~Hashtaglerle nasıl 200k üstü görüntülenme alacağınız
~Nasıl hesap açacağınız
~Pcden nasıl tweet atacağınız
~Hangi içerikleri kullanacağınız

Hepsini anlatıyorum bunların dışında ilham alacağınız örnek hesap da veriyorum .

Detaylı bilgi için pm.

Kısa sürede kastığımız hesaplar ve taktik kiti alan arkadaşların tıklanmaları görsellerde mevcuttur.

Taktik kiti ve organik takipçi alan kişilerin yorumları :

Arkadaşlar 1K Organik takipçi aldım kesinlikle öneririm çok iyi bir hizmet veriyor . Paranızın karşılığını kat kat veriyor .
Organik büyütüyor arkadaşlar , öneririm 1-2 haftaya bakıcam amorti edersem tekrar gelip bilgilendırıcem ama işinin ehli
Parayı bulmak istiyorsan 25 Tl ye @Cavs dan organık kıtle kasıyorsun ıvr den lınkten köşeyi donuyorsun
Bugün : Twitterden 1kişiden 50 tl aldım , ivr den 27 Tl (1000 sanıye adam hala konusyor ustune ekle) Sana kalmış :D PARAYI o şekilde kolay kazanırsın
ARKADAŞLAR BEN ALDIM ÇOK MEMNUNUM ATTIĞIM TWİTLER GÜZEL ETKİLEŞİM ALIYOR
Hesaba bugün girmeme rağmen İvr den 1 saat içinde biri düştü 2 3 günde bir paylaşım ile daha fazla kazanacağımı umuyorum takipçiler gerçekten organik ve ahmaklar eyw güvenilir arkadaş tavsiye ederim
İşinin ehlidir güvenebilirsiniz ben memnun kaldım
Arkadaşlar satın almıştım takipçim başarılı bir şekilde geldi tamamen organiktir ticaretimiz başarılıdır satın almayı düşünen varsa düşünmesin alsın ??
vaad edilen her şeyi gerçekleştirdi dürüst güvenilir satıcı tekrar teşekkürler
Hocama bir twitter hesabımı teslim ettim. Sıfır etkileşimli hesabı sadece bir günde şu hale getirdi:
Ekli dosyayı görüntüle 1588
Ekli dosyayı görüntüle 1589
Ekli dosyayı görüntüle 1590
Ekli dosyayı görüntüle 1591

Kendisiyle mutlaka tekrar çalışacağım. Kesinlikle tavsiye ediyorum, bol kazancı olsun, tekrardan teşekkürler.
Arkadaş iyi işler çıkartıyor çok uyguna hemde , 3 günde 0 hesap ve bana getirileri :D . Güvenerek Alışveriş yapabilirsiniz.
Bende çok memnunum hem ilgileniyor hemde kaliteli iş yapıyor 0 dan açılan hesap 1 gün geçmeden böyle Ekli dosyayı görüntüle 1596
Hesabı dün teslim ettim bugün teslim aldım. İşini hakkını vererek yapıyor. Tavsiye Ederim
@Cavs taktik ile ugraşarak kat kat paralar kazana bilirsiniz. Ztn 20 kişi aldı ztn
Sizde alabilirsiniz karlı çıkarsınız
Bu sektörde 2. Kişi yok o yüzden gönül rahatlığıyla reklamını yapabilirim senden iyisi gelene kadar ??
Şaka bir yana paralı adamın değilim bilgi birikimine güveniyorum.
@Cavs eğitim setini öneririm dostum. Günlük 7 - 8 TL kazandırır. Cavs hatrı sayılır üyelerdendir. Eğitim setini almadım ama anlattığı bilgiler ile 8 - 10 tl
Çok uğraşarak günlük 20 tl kazanabilirsiniz.
Adam senin için bütün refleri bu konuyamı toplıcak en az 15 kişi almıştır o organik takipçiden

@Cavs ı herkez tanır herkezde ref verir her konuda pişmanlık duymıcaksın emin ol :)
Reklam almadım ama taktik aldım @Cavs'a çok güvenirim. Tereddüt etmeyin güvence konusunda. Bu adam forumdaki twitter gurusu gibi bir şey. Adamdır seviliyor kendisi.
2 defa aldım ve dahada almayı düşünüyorum parasını sonuna kadar hakediyor alın beyler pişman olmazsınız
Twitter organik takipci ve hesap kasma taktiği aldım şuan bekliyorum ama güvenim sonsuz çünkü kendisi herkese forumda yardımcı olan ve bilinen birisi çok net guvenebilirsiniz @Cavs
Aldım şuan memnunun herkese tavsiye ederim güvenilir
Abi kusura bakma sürekli yazıyorum ama sevinçten ve mutluluktan yazıoyrum birgünde 500 takipçi ne demek ya Bir fotoğraf attım deneme yaptım 300 like 127 yorum ve 40 rt geldi sen gerçekten adamın dibisin
Twitter denince akla, hemen onun adı gelir. (Taktik satın aldım çok memnun kaldım, sanırım organik takipçi de kastıracağım) Teşekkürler @Cavs
Taktik gerçekten çok iyi, şimdi de 1k yı satın aldım teşekkürler Cavs Abi
@Cavs tan taktik alıyorsanız bildirim seslerini kapatın ?
Kanka forumda @Cavs satıyor Twitter taktik ondan alırsın.Bi de bu hesabı alırsın.Sonra kazancına bak yeter :D
3 günde bir gönderide +120k etkileşim aldım @Cavs :)
+ Ref

( Şiddetle Tavsiye Ediyorum )
Taktik kiti alınmıştır çok teşekkür ederim hocam etkileşimler artmış durumda kazançların 5 katı gelmeye başlamış durumda arkadaşlar hiç düşünmeden güvenli olarak alışveriş yapabilirsiniz kendisine çok teşekkür ediyorum.
Eyvallah hocam sağolun taktiği bu sabah aldım şimdiye kadar 1.5k arttı takipçiler
1 Adet alım yapıldı, Güvenilir ve Dürüst+++++
Kendisinden Taktik aldım .
Kesinlikle Fiyatına Değer.
Çok fazla zaman harcamadan bile 2-3 günde taktik parasını çıkarabilirsiniz.
İnşallah yakın zamanda 1K doğal takipçi de alacam.
Satıcı kesinlikle uğraşıyor.Her sorumda sıkıntısız yardım alabildim kendisinden.
Taktik kiti almış bulunmaktayım. Daha taktiğin yarısını uygulayarak bile 2 günde taktiğin parasını çıkarabilirsiniz. Sorulara hızlı cevap veriyor. Alan pişman olmaz. Kendisine teşekkür ediyorum.
3. ALişverisim tavsiye ederim
Ref , Taktiği Aldım 2 Günde Elimde Olan miktar 150 yi geçmişti :D Öneririm.
Güvenilir ve çok samimi güvenle alış veriş yapın
Bende durum böyle ya siz de?

@Cavs hocamızın paketini aldıktan sonra bir anda artış yaşadım ve daha ilk günüm, kendisine buradan teşekkürlerimi sunarım :)
https://virgul.net/konu/twitter-da-nasil-para-kazanirim-twitter-hesaplarinizi-tamamen-organik-sekilde-bueyuetueyorum.1492/
taktiği sorunsuz bir şekilde aldım baya kazanç getiriyor çok saol
İşinin ehli alan pişman olmaz tavsiyemdir bizzat kazanmama rağmen alıp bilmediklerimi öğrendim. Ömür boyu destek verir gibide yardım ediyor.
aldım. çok detaylı bilgiler var tavsiye ederim
Taktik alınmıştır, güzel iş yapıcak taktikler verilmiş geriye bir tek denemek kaldı...
Kit güzel kendim takipçi kasıyorum, alacaklar alsın hemen ucuzken.
Ben aldim gercekten ise yariyo
Arkadaştan 3000 takipçi alınmıştır.
Hesap baya sağlam oldu, inşallah kapanmaz veya çalınmaz.
Taktikleri aldım abimden.Her şeyi ince detayına kadar anlatmış.Harfiyen uygulacağım daha sonra size gelirimi söyleceğim.Almayan bin pişman.İyi ki varsın abimm
Arkadaşlar cavs dan taktik kiti satın aldım durum bu cavs guvenebiljrsknjzEkli dosyayı görüntüle 2633
Kiti satın aldım şuan her şey çok güzel 1-2 hafta sonra durumu bildireceğim

SENDE PARA KAZANIP BU LİSTEDE YER ALMAK İSTİYORSAN PM

Screenshot_201904107-190648.JPEG
Screenshot_201904107-190202.JPEG
Screenshot_2019-05-06-00-23-13.jpg
Screenshot_2019-05-06-00-22-55.jpg
[/QUOTE]

Son düzenleme:

Üyelik Yaşı
4 Ay
Ödül
61
Twitter hesaplarınızı tamamen organik şekilde büyütüyoruz.

1k 25 tl süre 3-7 gün arası.

Neden organik takipçi?

~Hesabınızdan tweet attığınız zaman popüler tweetler arasında gözükürsünüz.
~Erişim engeli yemezsiniz ve hashtag kullandığınız tweetleri yüzbinler görür.
~Hesabınız önerilenlere çıkar.
~18 yaş üstü içerik paylaşımı yapan hesaplar için geçerlidir .
~Tweetlerinizi görür görmez yorum ,rt ve beğeni yapan 1000 tane hazır abazan dayı.

{1k organik takipçi alana erişim engeli yemeyen hashtagler ücretsiz verilecektir.}

Detaylı bilgi için pm.
Hazır abazan dayı hahahaha
İyi satışlar güldürdün ??

Üyelik Yaşı
5 Ay
Bakiye
20,12 TL
Ödül
61
Hocam 1k değilde 10k için istiyorum diyelim en son fiyat ne olur?

Cavs

𝐓𝐰𝐢𝐭𝐭𝐞𝐫 𝐄𝐱𝐩𝐞𝐫𝐭
Paylaşım Ekibi

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
361
pm attım

görseller eklenmiştir

Son düzenleme:

Üyelik Yaşı
4 Ay
Ödül
14
Dostum Twitterda böyle bir engel aldım. Farklı link kısaltma siteleri denedim sorun belki düzelir diye yine aynı. Farklı hesap açtım yine aynı. Linki direk paylaşıyorum diye mi bu sorun atıyorum tr.link/sjean gibi. Hani nasıl üstesinden gelicez. Bilirsin sen diye düşünüyorum. @Cavs

Ekli dosyalar

Cavs

𝐓𝐰𝐢𝐭𝐭𝐞𝐫 𝐄𝐱𝐩𝐞𝐫𝐭
Paylaşım Ekibi

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
361
tamamen aynı linki bir kaç kez attığın için olabilir veya spama düşmüşsün aynı iple açılan hesapların biri spam düşerse hepsi spam olur pcden veya vpn ile tweet atmayı dene

Son düzenleme:

Cavs

𝐓𝐰𝐢𝐭𝐭𝐞𝐫 𝐄𝐱𝐩𝐞𝐫𝐭
Paylaşım Ekibi

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
361
güncel 2 adet satılmıştır.

Üyelik Yaşı
5 Ay
Bakiye