Twitter Taktik Giti 1 Haftada 5K Garantisi + 450K İZLENME !! + İNDİRİM EKLENDİ !!

Üyelik Yaşı
1 Ay
Ödül
24
Merhaba Arkadaşlar Sizlere Kendimin Yapmış Olduğu Twitter +18 Taktik Kitini Satışa Sunuyorum
  • Hangi platformların kullanılacağı : Twitter
  • Ortalama kazanç beklentisi : 150 250 Arası ! [HESAP GELİŞİMİNDE DESTEK BULUNULUCAK !!]
  • Satışı yapılan meta ile kazanç elde edildiğine dair kanıtlar veya referanslar : http://prntscr.com/ovoc54 | http://prntscr.com/ovodmm [İSTATİSLİKLER] Vaktim Olmadığı İçin Hesabıma Özen Göstermiyorum 20 Gündür Filan.
  • Kitin Özellikleri >
  • Nasil Bir İsim Kullanmalıyım ?
  • Hangi Link Kısaltımını Kullanmalıyım Ve Dosyaları Nereye Yüklemeliyim ?
  • Hangi Siteleri Tercih Etmeliyim ?
  • Nekadar Süre İçerisinde Paylaşım Yapmalıyım ?
  • Kaç Kişiyi Takip Etmeliyim Etiketlemeliyim ?
  • Hesabınız Gelişiminde Destek Vereceğim [Referans Vereceğim] Görüntüler Yukarıda Bırakıyorum
  • Wp Desteği Bulunmakta
  • Ne Tür İçerik Atmalıyım ?
  • Açıklamaya Neler Yazmalıyım ?
Evet Arkadaşlar Kitimizin Özellikleri Bunlardın Kiti Aldıktan Sonra 15 GÜN Boyunca Hizmet Sağlamaktayım Ve Onun Haricinde Hizmet Vermemekteyim Giriceğiniz Siteler Kullanıcağınız Programlar Düzenleme Programları Ve Anlatımların Hepsi Bir Dosya İçerisinde Sizlere Aktarılacaktır. Gerekli Hesap Ve Tüm Herşeyi Beraber Yapacağız Kitimizin Fiyatı 15 TL Dir 1 Gün İçerisinde İade Yapılmasa Asla Paranız İade Edilmicektir İletişim İçin PM Atın Kiti Alıcaklar Telefon Numaramı Pm Yolu İle Alabilir Wp Üzerinden Gerekli Destek Verilecektir

REFERANSCILARIMIZ.
@TolgaBey35
-------------------------

@muhammet0165

@oxcakmak

@Rdvnmct

Son düzenleme:

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
61
Kiti aldıktan 15 gün süre sonrası yardımcı olmuyor musunuz hocam ?

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
61
1-2 kişiye referans vermen daha iyi olur hocam, daha forumda yeni olduğun için en azından referansın olsun. Hayırlı Satışlar (y)