Twitter'da Maç Paylaşımı Yaparak Para Kazanmak - 2 Kat Daha Fazla Para Kazandıran Taktik!

Zons

𝙎𝙤𝙘𝙞𝙖𝙡 𝙈𝙚𝙙𝙞𝙖 𝙀𝙭𝙥𝙚𝙧𝙩
Paylaşım Ekibi

Üyelik Yaşı
6 Ay
Ödül
156
Uzun süredir üzerinde çalıştığım, aslında pek uzun sayılmaz, son 2-3 aydır uğraştiğim, Geliştirilmiş ve 2 Kat daha fazla kazandıran Twitter maç taktiği bugün %100 oranla tamamlanmıştır. 2 kat daha fazla para kazandırmaya yönelik çalışıyor, taktiği satın alanlar zaten göreceklerdir, Ayrıca Bu taktik TRLink CPM oranınızı yükselecektir.

Maç Paylaşımı Yaparak Para Kazanma! - 2 Kat Daha Fazla Kazanmaya Yönelik.
Geliştirilmiş Maç Paylaşım Taktiği!

6814

Neden bu taktiği alayım, bana faydası ne olacaktır?

- Sadece 1 Kere paylaşım yaparak çok paralar kazanacaksınız
- Hangi hastagleri kullanırsam daha çok tıklama alırım.
- Twitter'da daha fazla kazanmak için ne yapmalıyım (X2)
- Biliyorsunuz twitter'da paylaşım yapdığınız zaman bugün hit gelirse yarın da gelmeye devam ediyor.
- +18 filan uğraşmayacaksınız ve böylece yapdığınız işden zevk alacaksınız zevk
- 2 KAT Fazla kazandırmaya yönelik ayarlandı.
- TRLink genel kategoriye uygundur, o yüzden CPM oranınız fazla olacaktır.
- Diğer satış konuların da olduğu gibi, bunda da 7-24 destek veriyorum..
- Taktik içerisinde ki bilgiler doğru yapılırsa, %100 kazanç garantilidir.
- Twitter'da Paylaşımı Yaparken nelere dikkat etmeliyim
- Maç Açıklaması ve Görseli Nasıl Olmalı?
- Daha fazla tıklama almak için saat kaçta tweet atmalıyım.
- ve daha fazlası taktiğin içersinde

- Yakında bu taktiğin içerisine (Youtube, İnstagram) eklenecektir. Taktiği önceden alanlara eklendiği zaman bedava verilecektir.

Şuana kadar TRLink'den kazandiğim para, sadece maç üzerinden kazanmadım, ancak maç taktiği çok işe yarıyor, önemi çok.
20191020_210804.jpg

Bugünkü Gelir.
20191020_210555.jpg

Fiyat: PM üzerinden belirtiyorum, Öğrenciye indirim vardır. Diğer kişiler'de hiç çekinmeden indirim isteyebilirler. Herkese elimden geldiği kadar, fiyatta yardımcı olmaya çalışacağım.

Whatsapp İletişim için: Tıklayabilirsiniz..

Taktiği Satın Alan Kişiler ;

Screenshot_20191005-221728.jpg

Galatasaray maçını paylaştım ve son durum bu 😆 on numara
Kiti aldım güzel yazılmış çizilmiş beğendim çokda iyi hit alıyor verdiği taktikle tavsiye ederim.
İyi forumlar.
Kit alındı gerçekten başarılı bir kit istatistikleri ekliyecem paylaşıma başlayınca

Kısa günün karı
IMG-20191004-WA0004 (2).jpg
Geç yetişmeme rağmen 5Dakikada aldığım istatistik 😂
IMG-20191005-WA0004_2 (1).jpeg

Kesinlikle on numara bir kit alıpta pişman olmassınız 👍

Son düzenleme:

Üyelik Yaşı
6 Ay
Ödül
36
+5 cpm direk reklama yönlendirmedir anladığım kadarıyla. Bunu da yapınca küfür yersin. Adamın biri maç linki için tıklıcak, sonra her hamgi bir reklam açılacak en sonda, maş falan bulamıcak. Sonuçta güzel güzel küfür edicek. Ama güzel taktik. Param olsa, alırdım.

Zons

𝙎𝙤𝙘𝙞𝙖𝙡 𝙈𝙚𝙙𝙞𝙖 𝙀𝙭𝙥𝙚𝙧𝙩
Paylaşım Ekibi

Üyelik Yaşı
6 Ay
Ödül
156
+5 cpm direk reklama yönlendirmedir anladığım kadarıyla. Bunu da yapınca küfür yersin. Adamın biri maç linki için tıklıcak, sonra her hamgi bir reklam açılacak en sonda, maş falan bulamıcak. Sonuçta güzel güzel küfür edicek. Ama güzel taktik. Param olsa, alırdım.
İnternetten maç yayınlarının linkini bularak doğru paylaşım yapabilirsin ve bu sayede takipçi de kazanırsın, zaten ben demiyorum ki zaten bunu yapın zorunlu o tamamen taktiği alan kişilere bağlıdır sadece yüksek kazanmak istiyorsan yaparsın, küfüre gelecek olursak adam linke giriyor ztn sana sövse bile twitter engelliyor, oto filtre ama bu tabiki sizin kararınızdır.

Üyelik Yaşı
6 Ay
Bakiye
5,41 TL
Ödül
41
Abim vericek param gerçekten yok ama eğer referans almayı düşünürsen inceleyip değerli yorumlarimı konu altında paylaşırım

Üyelik Yaşı
4 Ay
Ödül
41
Ref benim kit gerçekten yararlı bence kaçırmayın derim sadece çeyreğini uygulayarak 100 tık aldıysam gerisini siz düşünün

Zons

𝙎𝙤𝙘𝙞𝙖𝙡 𝙈𝙚𝙙𝙞𝙖 𝙀𝙭𝙥𝙚𝙧𝙩
Paylaşım Ekibi

Üyelik Yaşı
6 Ay
Ödül
156
Abim vericek param gerçekten yok ama eğer referans almayı düşünürsen inceleyip değerli yorumlarimı konu altında paylaşırım
Erkancim sen azıcık da olsa benim konumu gördün free olan maç paylaşımı onu geliştirdim, 2 kat daha fazla kazandırıyor. ama gerçekten ref ihtiyac olsa alırım, fiyatta yardımcı olurum PM gelirsen :)

PM dönüş yapıldı.

Ref benim kit gerçekten yararlı bence kaçırmayın derim sadece çeyreğini uygulayarak 100 tık aldıysam gerisini siz düşünün
Teşekkür ederim dostum, bol kazançlar :)

Üyelik Yaşı
6 Ay
Bakiye
33,14 TL
Ödül
41
her maç için mi yoksa büyük maçlar için mi ?

Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.