Twitter'dan PARA KAZANMAK Mümkün mü ?

Üyelik Yaşı
1 Ay 1 Haf.
Ödül
36
her sosyal medyada para var düz mantık hesap kas sat
her platformda var tabiki benım sordugum soru link paylaşımı ve tıklanmalar konusu telegram gibi getirisi iyi mi onu merak ettim

Twitter da her şey var para vardır kesin
denemek lazım instagram telegram ıkısınıde kullanıyorum gelırı gayet ıyı twıtter bılmedıgım ıcın sordum bakalım guzel cvplar gelecek mı

ah eski mahallem kuzeykent :cry: eğer hitli hesabın varsa kazanırsın link paylaşımından rt satışı yapabilirsin hesap alıp satabilirsin vb
daha önce kullanmadım mesala twitter hesabı olan gunde bu kdr kazanıyorum dıyen bırını gormedım telegramda bıssuru ornegıı var

Üyelik Yaşı
11 Ay 2 Haf.
Bakiye
1,12 TL
Ödül
41
her platformda var tabiki benım sordugum soru link paylaşımı ve tıklanmalar konusu telegram gibi getirisi iyi mi onu merak ettim

denemek lazım instagram telegram ıkısınıde kullanıyorum gelırı gayet ıyı twıtter bılmedıgım ıcın sordum bakalım guzel cvplar gelecek mı

daha önce kullanmadım mesala twitter hesabı olan gunde bu kdr kazanıyorum dıyen bırını gormedım telegramda bıssuru ornegıı var
Kitlen büyük ise link tıklaman iyi olur ancak hesap al sat işi daha iyi çünkü kolay kolay link geçebilen dayılarımıza rastlayamıyoruz.

Kralucx

Silver Üye

Üyelik Yaşı
11 Ay 4 Gün
Bakiye
52,34 TL
Ödül
161
Link-ivr-jigolo-reklam-site tanıtımı,yazar tanıtımı,retweet hizmeti-takipçi hizmeti-sosyal medya reklam hizmeti v.s
Twitter = Para
demektir instagram ve telegramdan daha iyi
çünkü 1 videoyu milyonlar izleyebilir ama
telegramı sadece üyeler

Üyelik Yaşı
1 Ay 1 Haf.
Ödül
36
Link-ivr-jigolo-reklam-site tanıtımı,yazar tanıtımı,retweet hizmeti-takipçi hizmeti-sosyal medya reklam hizmeti v.s
Twitter = Para
demektir instagram ve telegramdan daha iyi
çünkü 1 videoyu milyonlar izleyebilir ama
telegramı sadece üyeler
gerçekten açıklaman çok iyi peki bir hesap alırken neye dikkat edilmesi lazım ne kadar izlenme takıpcısı v.s olması lazım