Üniversite

Brk

Üyelik Yaşı
3 Ay
Ödül
61
Herkese hayırlı akşamlar ,
Kırklareli üniversitesinde bilgisayar programcılığı okumaktayım , sınavsız üniversite yani açıktan öğretimlede bugün anadolu üniversitesinde adalet bölümüne kayıt yaptırdım , bilgisayar bölümü bildiğim bölüm adalet ise merağımın olduğu bi bölümdü sizce bunu yapmam bana ilerde nasıl bi fayda sağlar ve 2 si bi arada ilerlermi ?

Üyelik Yaşı
2 Hafta
Ödül
9
Herkese hayırlı akşamlar ,
Kırklareli üniversitesinde bilgisayar programcılığı okumaktayım , sınavsız üniversite yani açıktan öğretimlede bugün anadolu üniversitesinde adalet bölümüne kayıt yaptırdım , bilgisayar bölümü bildiğim bölüm adalet ise merağımın olduğu bi bölümdü sizce bunu yapmam bana ilerde nasıl bi fayda sağlar ve 2 si bi arada ilerlermi ?
2. universiteye nasıl geçiş yapabiliriz ben 1 sınıfım açıktan okuyorum 2 yıllık okuyorum onu bitirmeden 2..universiteye gecebilirmiyim

Üyelik Yaşı
6 Ay
Bakiye
33,14 TL
Ödül
41
bilgisayar mühendisliğinin önü açık gibi duruyor devam et derim

• Beğen
Tepkiler: Brk

caminci

Yönetici
Editör

Üyelik Yaşı
4 Ay
Bakiye
1,72 TL
Ödül
61
İkisi bir arada ilerler diye düşünüyorum ancak adalet bölümünde bir şeyler yapmak biraz zor gibi duruyor çünkü mezun sayısı çok fazla genelde eşit ağırlık okuyup iyi puanı olmayan herkes o bölümü okuyor.

Brk

Üyelik Yaşı
3 Ay
Ödül
61
İkisi bir arada ilerler diye düşünüyorum ancak adalet bölümünde bir şeyler yapmak biraz zor gibi duruyor çünkü mezun sayısı çok fazla genelde eşit ağırlık okuyup iyi puanı olmayan herkes o bölümü okuyor.
anladım duruma göre elimde en azından diploması bulunması iyi olur diye düşünüyorum

Üyelik Yaşı
5 Ay
Bakiye
11,51 TL
Ödül
61
Adalet ile bilgisayar çok uzak be dostum, daha yakın bir bölüm seçseydin keşke. Yani bilgisayar programcılığına gidecek bir bölüm

Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.