Üniversite

Brk

<?php echo "Virgul :)"; ?>
Paylaşım Ekibi

Üyelik Yaşı
11 Ay 5 Gün
Bakiye
127,70 TL
Ödül
61
Herkese hayırlı akşamlar ,
Kırklareli üniversitesinde bilgisayar programcılığı okumaktayım , sınavsız üniversite yani açıktan öğretimlede bugün anadolu üniversitesinde adalet bölümüne kayıt yaptırdım , bilgisayar bölümü bildiğim bölüm adalet ise merağımın olduğu bi bölümdü sizce bunu yapmam bana ilerde nasıl bi fayda sağlar ve 2 si bi arada ilerlermi ?

oxcakmak

Back-End Developer
Gold Üye

Üyelik Yaşı
1 Yıl 2 Haf.
Ödül
161
Senin çalışma potansiyeline bağlı. Fakat merakın çok var ise o bölümden devam et.

ByZoN

Banlı Üye

Üyelik Yaşı
8 Ay 2 Gün
Ödül
19
Herkese hayırlı akşamlar ,
Kırklareli üniversitesinde bilgisayar programcılığı okumaktayım , sınavsız üniversite yani açıktan öğretimlede bugün anadolu üniversitesinde adalet bölümüne kayıt yaptırdım , bilgisayar bölümü bildiğim bölüm adalet ise merağımın olduğu bi bölümdü sizce bunu yapmam bana ilerde nasıl bi fayda sağlar ve 2 si bi arada ilerlermi ?
2. universiteye nasıl geçiş yapabiliriz ben 1 sınıfım açıktan okuyorum 2 yıllık okuyorum onu bitirmeden 2..universiteye gecebilirmiyim

Üyelik Yaşı
1 Yıl 1 Ay
Bakiye
1,27 TL
Ödül
61
bilgisayar mühendisliğinin önü açık gibi duruyor devam et derim

• Beğen
Tepkiler: Brk

Brk

Paylaşım Ekibi

Üyelik Yaşı
11 Ay 5 Gün
Bakiye
127,70 TL
Ödül
61
2. universiteye nasıl geçiş yapabiliriz ben 1 sınıfım açıktan okuyorum 2 yıllık okuyorum onu bitirmeden 2..universiteye gecebilirmiyim
ben açıktan değil normalden okuyom bilgisayarı açıktanda 2.yi okuyacağım , araştır sınavsız 2.üniversite diye.

caminci

Yönetici
Moderatör

Üyelik Yaşı
1 Yıl 4 Gün
Ödül
361
İkisi bir arada ilerler diye düşünüyorum ancak adalet bölümünde bir şeyler yapmak biraz zor gibi duruyor çünkü mezun sayısı çok fazla genelde eşit ağırlık okuyup iyi puanı olmayan herkes o bölümü okuyor.

Brk

Paylaşım Ekibi

Üyelik Yaşı
11 Ay 5 Gün
Bakiye
127,70 TL
Ödül
61
İkisi bir arada ilerler diye düşünüyorum ancak adalet bölümünde bir şeyler yapmak biraz zor gibi duruyor çünkü mezun sayısı çok fazla genelde eşit ağırlık okuyup iyi puanı olmayan herkes o bölümü okuyor.
anladım duruma göre elimde en azından diploması bulunması iyi olur diye düşünüyorum

Brk

Paylaşım Ekibi

Üyelik Yaşı
11 Ay 5 Gün
Bakiye
127,70 TL
Ödül
61
Adalet ile bilgisayar çok uzak be dostum, daha yakın bir bölüm seçseydin keşke. Yani bilgisayar programcılığına gidecek bir bölüm
yakın olarak web tasarım vardı ve 2 tane aynı bölümü okumak mantıklı kaçmadı pek