VideoLinki.com - Link Kısaltma Servisi

enginozturk

Geliyorum..
Yönetici
Moderator

Üyelik Yaşı
9 Ay
Ödül
161
Site Adı: VideoLinki Kısaltma Servisi
Site Adresi: https://videolinki.com/
Sitenin kullandığı altyapı: PHP tabanlı Özel Yazılım
Sitenin açıldığı Tarih: 25.06.2019
Site İçeriği & Amacı: Uzun bağlantıların kısaltılarak daha anlaşılır ve akılda kalıcı bir şekilde paylaşılması.
Açıklama: VideoLinki, sosyal medya hesaplarınız üzerinde paylaşımlarınızı daha rahat bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayarak ziyaretçi sayınızı arttırmayı amaçlamaktadır. Bağlantılarınızı özel isimlendirmeler yaparak akılda kalıcı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra kısaltılmış bağlantılarınızı şans eseri ziyaret edenleri önlemek amacıyla şifreleme özelliği de devrededir.
Örnek Özel Bağlantı; https://videolinki.com/google
Örnek Şifreli Bağlantı; https://videolinki.com/ws0om (Şifre= 1)

Sistem henüz geliştirme aşamasındadır, hata veya hatalarla karşılaşırsanız lütfen bildiriniz.

Güncelleme 1: Link kısaltarak para kazanma servislerinde sorun yaşanmaması adına geçiş sayfası kaldırılarak direkt yönlendirme sistemine geçilmiştir. Fakat sorun yaşamayacağınız yönünde bir garanti sunmamaktayım. En iyi cevabı kullandığınız siteyle bağlantıya geçerek, Mail ya da iletişim bağlantılarından alabilirsiniz.

Son düzenleme:

Üyelik Yaşı
9 Ay
Ödül
61
link kısaltırken custom link yapınca
Warning: include(functions/error.php): failed to open stream: No such file or directory in /home6/videolinki/public_html/create.php on line 44

Warning
: include(functions/error.php): failed to open stream: No such file or directory in /home6/videolinki/public_html/create.php on line 44

Warning
: include(): Failed opening 'functions/error.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php72/usr/share/pear') in /home6/videolinki/public_html/create.php on line 44
bu hatayı veriyor

enginozturk

Geliyorum..
Yönetici
Moderator

Üyelik Yaşı
9 Ay
Ödül
161
Warning: include(functions/error.php): failed to open stream: No such file or directory in /home6/videolinki/public_html/create.php on line 44

Warning
: include(functions/error.php): failed to open stream: No such file or directory in /home6/videolinki/public_html/create.php on line 44

Warning
: include(): Failed opening 'functions/error.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php72/usr/share/pear') in /home6/videolinki/public_html/create.php on line 44
bu hatayı veriyor
Hangi "custom" terimini girdiniz hocam denediğimde bir sorun görünmüyor bende.

enginozturk

Geliyorum..
Yönetici
Moderator

Üyelik Yaşı
9 Ay
Ödül
161
evet başka kelimelerde çalışıyor virgul de çalışmıyor herhalde alınan kelimelerde böyle hata veriyor
Daha önceden alınmış kelimelerde sanırım bu hatayı veriyor. Virgul dolu çünkü :)

Üyelik Yaşı
8 Ay
Bakiye
2,99 TL
Ödül
61

Warning

Warning
bu hatayı veriyor
ben böyle bir problemle karşılaşmadım, ancak virgul yazdığımızda bu hata çıkıyor :D

enginozturk

Geliyorum..
Yönetici
Moderator

Üyelik Yaşı
9 Ay
Ödül
161

enginozturk

Geliyorum..
Yönetici
Moderator

Üyelik Yaşı
9 Ay
Ödül
161
Birkaç kişinin talebi doğrultusunda ufak bir güncelleme yaparak yönlendirmeler öncesinde yer alan ekranı ve bekleme süresini devre dışı bıraktım arkadaşlar. Bağlantılar şu anda şifre koruması bulunmuyor ise anında hedefe ulaşıyor.

Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.