Wordpress Tema & Eklenti Satış Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rust

Yönetici
Yönetici

Üyelik Yaşı
1 Yıl 1 Ay
Mesajlar
101
Tepki Puanı
725
Ödül
53
Satışını yapacağınız tema veya eklentinin demo adresi ilk mesajda olmak zorundadır. Kural ihlali durumunda konu içinde yazılı uyarı yapılacaktır. İhlalin devamı durumunda konu silinecektir.

Bu bölümünde; şu tarz tema aranıyor, bu tema yapabilecek var mı, şu fiyata şu eklentiyi kuruyorum vb. gibi konular açılması yasaktır. Kural ihlali durumunda konu silinecektir.

Başkasına ait ücretli veya ücretsiz tema-eklenti satışı yasaktır. Kural ihlali durumunda sınırsız uzaklaştırma cezası verilecektir.

Hazır tema kullanımlarında satış başı lisans alınması ve her lisansa ait dekontun konuda bulunması şartıyla satışa izin verilmektedir. Kural ihlali durumunda sınırsız uzaklaştırma cezası verilecektir.

Daha önce açtığınız satış konularını fiyat değişikliği vs gibi durumlarda yeni konu açarak değil aynı konu üzerinden konunuzu editleyerek son mesajınızda bunu belirterek yapınız. Kural ihlali durumunda konu kilitlenecek veya silinecektir. İhlalin devamı halinde sınırsız uzaklaştırma cezası verilecektir.

Konu sahibi konuyu yukarıya taşımak için ard arda maksimum 2 mesaj yazabilir. Tespiti halinde mesaj silinir ve üye uyarılır. Bu ihlali alışkanlık haline getirdiğinde üyenin konusu silinir ve üye 1 gün forumdan uzaklaştırılır.

Yasadışı bahise teşvik eden her türlü tema, eklenti vb. ürünlerin satışı yasaktır. Kural ihlali durumunda konu silinecektir.

Kategoriye uygun olmayan konular uyarılmaksızın kilitlenecek veya silinecektir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son Eklenenler Yazılar

Üst