Wordpress Temaları


Üyelik Yaşı
7 Ay
Mesajlar
189
Tepki Puanı
51
Ödül
36
Konum
Ankara
1- Newsanchor WordPress Teması
NewsAnchor Free WordPress ThemeNewsAnchor Free WordPress Theme
En İyi Ücretsiz WordPress Temaları yazımızın ilk teması Newsanchor.
Newsanchor. WordPress teması güzel ve şık bir görünüme sahip ve ücretsiz versiyonunda header kısmında slider bulunmaktadır.
Premium sürümünü satın aldığınızda diğer bileşenlerini ve özelliklerini kullanmak şansınız da olacaktır. Tema ayarları kısmından yazı fontu tema renginde değişiklikler yapabilirsiniz.
DEMO
İNDİR

2- Greatmag WordPress Teması
Greatmag WordPress TemasıGreatmag WordPress Themes
En İyi Ücretsiz WordPress Temaları yazımızın bir sonraki teması GreatMag.
GreatMag WordPress Teması güzel ve şık bir görünüme sahip kolay kullanım yapısı ile ücretsiz blog teması olarak sunulan başarılı bir temadır. Sabit menüsü, Google font seçenekleri ve temiz kod yapısı ile dikkat çekmeyi başaran temalar arasındadır. Bu şekilde modern ve ücretsiz bir blog teması bulmak zordur.
DEMO
İNDİR

3- Colormag WordPress Teması
Colormag Free WordPress ThemeColormag Free WordPress Theme
En İyi Ücretsiz WordPress Temaları yazımızın sıradaki teması ColorMag​
Önerilen Yazı → WordPress Admin Bar Kaldırma​

ColorMag WordPress Teması listemizde yer alması gereken temalardan. CorlorMag teması güzel ve şık sadeliği ile öne çıkan WordPress Haber Teması.
ColorMag WordPress Haber Teması, ücretsiz temalar arasında en çok tercih edilen ve indirilen temadır. Bir çok ücretli temadan bile daha iyi diyebiliriz. Sosyal medya etkileşimi yüksek olan bu tema artı SEO uyumlu olup görsel açıdan da yukarda da belirttiğim gibi güzel ve şık tasarımı sahiptir.
DEMO
İNDİR

4- Sparkling WordPress Teması
Sparkling Free WordPress ThemeSparkling Free WordPress Theme
En İyi Ücretsiz WordPress Temaları yazımızın sıradaki teması Sparkling.
Sparkling kişisel blog teması ücretsizdir. Bu temanın Premium sürümü mevcut değildir. Temanın header kısmında büyük slider alanı bulunmaktadır. Kişisel blog için tam uygun bir temadır.
Header alanında ki sliader kısmının altında yazılar büyük bir şekilde listeleniyor ve temanın bu özelliği de bence gayet güzel.
DEMO
İNDİR

5- Enigma WordPress Teması
Enigma Free WordPress ThemeEnigma Free WordPress Theme
En İyi Ücretsiz WordPress Temaları listemizin sıradaki teması Enigma.
Enigma WordPress Teması, neredeyse her iş için ve bütün web sitelerine uyum sağlayabilecek muhteşem bir tema.
Web sitelerinin bir çoğunun mobil erişimi konusunda problemli olduğu bir gerçek. Ancak ücretsir wordpress teması enigma responsive tasarımı ile telefon, tablet, laptop ve masaüstü bilgisayarlar da sorunsur çalışan ücretsiz bir wordpress temasıdır. Dijital pazarlama düşünceni ve sosyal medya vazgeçilmez araçtır ve Enigma sosyal medya yönünden çok güçlü ve uyumlu bir temadır.
Eğer kurumsal wordpress teması arıyorsanız Enigmaya göz atmanızı şiddetle öneriyorum.
DEMO
İNDİR

6- Shopisle WordPress Teması
Shopisle Free WordPress ThemeShopisle Free WordPress Theme
En İyi Ücretsiz WordPress Temaları listemizin sıradaki teması ShopIsle.
WordPress E- Ticaret teması ShopIsle harika bir tasarıma sahip artı güzel ve şık bir tema. Anasayfa tasarımı başarılı olan bu temanın eksi yönleri ise ürün sayfasının ve footer alanın büyük ve boş kalması bu temayı kullanmak isterseniz ürünü ziyaretçilerinize uygun bir şekilde hazırlamanız gerekmektedir.​
Önerilen Yazı → En İyi WordPress Eklentileri​

Eğer online alışveriş sitesi kurmayı düşünüyor ve bu konuda çok fazla deneyime sahip değilseniz ve wordpress dünyasına yeni atmışsanız ücretsiz wordpress e-ticaret teması ShopIsle kullanmanızı tavsiye ederim.
DEMO
İNDİR

6- Travelify WordPress Teması
Travelify Free WordPress ThemeTravelify Free WordPress Theme
En İyi Ücretsiz WordPress Temaları listemimideki sıradaki ücretsiz tema Travelify. Worpress Travelify Teması gezi bloglaro için muhteşem bir temadır. Gezi blogları siteleri için uyumlu olan bu temayı dilerseniz başka alanlarda da kullanma şansınız var. Tema tamamen ücretsizdir. Header kısmında büyük bir slider kısmı bulunmaktadır. Bu özelliği ile resimlerinizi göz önüne getirme şansınız daha yüksek olup tanıtımlarınızı çok güzel bir şekilde yapabilirsiniz. Yazılar sliderın altında listeleniyor. Eğer bir gezi bloğu web sitesi kurmayı düşünüyorsanız denemenizi öneririm.
DEMO
İNDİR

7- Meris WordPress Teması
Meris Free WordPress ThemeMeris Free WordPress Theme
En İyi Ücretsiz WordPress Temaları listemizde sıradaki tema Meris. WordPress Meris Teması kurumsal web sitelerinizde kullanabileceğin muhteşem bir wordpress kurumsal firma temasıdır. Ücretsiz WordPress Meris Teması tamamen responsive olup birçok iş modelin uygun ücretsiz wordpress kurumsal temasıdır. Yemek, Spor, Seyehat gibi iş alanlarına uygun olan mersi temasını denmenizi kesinlikle tavsiye ederim.
DEMO
İNDİR

8- Alizee WordPress Teması
Alizee Free WordPress ThemeAlizee Free WordPress Theme
En İyi Ücretsiz WordPress Temaları listemizde sıradaki teması Alizee. WordPress Alizee Teması şıklık arayanlar için güzel ve farklı konsept tasarıma sahiptir. Ücrestis WordPress Teması Alizee blog yazarlarının tercih edebileceği ve wordpress dünyasına yeni katılanlar için ilk deneyimlerini bu tema ile yapmalarını kesinlikle tavsiye ederim. Temanın renk ve font desteğinin bulunması kendinize özel olarak yapılandırma imkânı da veriyor. Hız ve SEO uyumu ile öne çıkan bu tema yeterli değerlere sahiptir. Küçük bloglar için faydalı olacağına inanarak tavsiye ediyorum.
DEMO
İNDİR

9- Llorix One Lite WordPress Teması
Llorix Free WordPress ThemeLlorix Free WordPress Theme
Sona yaklaştığımız En İyi Ücretsiz WordPress Temaları listemizdeki bir diğer tema Llorix One Lite. Ücretsi Llorix One Lite WordPres Teması şirket tanıtımlarının yapılabileceği siteler için şık ve sade bir biçimde tasarlanmış olan başarılı bir ücretsiz wordpress temasıdır. Özel alaları ile çalışan profilleri, yapılan işleri ve marka tanıtımları gibi alanlar eklemenize için kolaylık sunuyor. Blog özelliği standart kalsa bile küçük ölçekli işletmelerin markaları için oluşturabileceği şık bir konsepte sahip.
DEMO
İNDİR

10- Ample WordPress Teması
Ample Free WordPress Theme
Ample Free WordPress Theme
Evet En iyi Ücretsiz WordPress Tema listemizin sonuna geldik ve son olarak sıradaki tema Ample. Ücretsiz WordPress Temaları arasında yer vermen yapamayacağım temalardan biriside WordPress Virtue teması. Ample temasının öne çıkan özellikleri ise kusursuz bir şekilde simetrik tasarıma sahiptir. Çok amaçlı kullanabileceğiniz tam duyarlı temiz bir tema. profesyonel görünümlü bir blog oluşturmak için sınırsız seçenek sunuyor.
 
Üst
Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.