Yandex Toloka İle Günde Min 1$ Kazanmak

Üyelik Yaşı
4 Ay
Ödül
61
Bu Konuyu uzun bir süredir açmayı düşünüyordum Ancak zaman bulamadım ve cidden bu kadar kazandırabileceğini bilmiyordum.Garip olan ise sadece 1 görev ile 2 haftada 75 tl kazandım.Aşağıda göstereceğim görevde bazen az görev veriyor bazense baya veriyor.Misal dün akşam 4 dolara yakın bir miktar kazandım.

Yandex Toloka, zaten siz ne kadar fazla görev yaparsanız size o kadar değer veriyor.İlk olarak sizi eğitmek için her görevden birer tane veriyor.Görevleri yapmadan önce açıklama kısmını okumanız gerekiyor.Aksi takdirde düşük not alırsınız ve görev gelmez.

Benim görevim yukarıdaki resimde de görüldüğü gibi "Yetişkin İçeriğe Sahip Dosyaların Ekran Görüntülerinin Belirlenmesi".Bu görevde en az 85 puan yapmanız lazım.Yani 3 yanlış ile bitirmeniz lazım.Konunun Sonunda eğer unutmassam kopya vereceğim ona göre doldurursanız 100 puan alabilirsiniz.Benim puanım şuanda 95 puan.Referansımdan üye olursanız elimden geldiğince yardım edebilirim :)

Yandex Toloka Görev gelmiyor neden?
Yandex Toloka'da Ben sadece 1 görev yaptığım için diğer görevler geliyor Puanım düşmesin diye o görevleri yapmıyorum.Aslında üşeniyorumda denebilir.Diğer görevlerle beraber günde 3 dolar veya daha fazla kazanabilirsiniz.Görevin gelmeme sebeplerini şöyle sırayalabiliriz:

1-Görev puanınız düşüktür.(Bunun nedeni görevleri hızlı hızlı yapmanız olabilir veya captcha yanlış girmeniz olabilir

2-Yandex Toloka Puanınız düşüktür.(Bunun asıl sebebi, olay olarak anlatırsak.Bugün görev yaptınız ve gayet başarılıydınız aradan dört veya beş gün geçti o sırada herhangi bir sebepten dolayı görev yapamadınız.Yandex Toloka'da sizin puanınızı kesiyor.Örnek olarak grafikte istatislikler mevcut:

Yandex Toloka'da Daha Fazla Görev Gelmesi İçin Ne Yapmalıyım?
Daha fazla gelmesi için ilk olarak BANA TIKLA.Daha sonra "Diller" kısmından bildiğiniz dilleri ekleyin.Önerim Rusya'yı eklemeniz.Deli gibi görev geliyor.Çoğu görev resimli ve anketli olduğu için google çeviri yardımıyla çevirip doldurabilirsiniz.

ileride sorulara göre konuya ekleme yapılacaktır.

Hemen Hemen Unutuyorduk :) Ödeme yöntemleri ve Ödeme kanıtı :

Bu kadar Anlatmak için emek verdim bu emeğimin karşılığı olarak referans olursanız sevinirim :)

Benim Yaptığım Görevin Cevap Anahtarı(mantığını öğrenmenizi öneririm.) : TIKLA BRO

Referanslı Link : TIKLA BRO

Referanssız Link :
TIKLAMA BRO .D

Konu tamamen bana ait hiçbir alıntı yapılmamıştır.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Üyelik Yaşı
4 Ay
Ödül
56
Vay be refarans linki olduğunu daha yeni öğrendim.

Teşekkürler

Edit;

:

Doğru yaptığımı düşündüğüm çoğu şey yanlış oluyor.Bazen hiç anlamıyorum bu yüzden düşük puan alıyorum.
Önerin var mı bu konuda ?
@cumbullop

Son düzenleme:

Üyelik Yaşı
4 Ay
Ödül
61
Vay be refarans linki olduğunu daha yeni öğrendim.

Teşekkürler

Edit;

:

Doğru yaptığımı düşündüğüm çoğu şey yanlış oluyor.Bazen hiç anlamıyorum bu yüzden düşük puan alıyorum.
Önerin var mı bu konuda ?
hocam yukarıda cevap anahtarını attım yanlışlarınnı sebebi büyük ihtimal "yüklenmeme" şıkkından dolayı dahada dikkat etmelisin.Özellikle şu 404,505 lere çok dikkat etmelisin.Bir site yüklense bile bu kod varsa yüklenmeme seçeneğidir.

Üyelik Yaşı
4 Ay
Ödül
61
3 4 görev yaptım ama hiç para vermedi sebebi ne kanka
kanka büyük ihtimal eğitim görevidir.Düşük not yaptığın için de vermeyebilir.Yazıda da dediğim gibi açıklama kısmını yalayıp yutmanız gerekiyor.Eğitim görevinden yüksek not aldığınızda direk görevler açılıyor ve paranızı veriyor.

Üyelik Yaşı
2 Ay
Bakiye
49,82 TL
Ödül
61
referanslına üye oldum dostum ama sanki biraz az para veriyor gibi ya bir sürü şey değerlendirdim 3 cent kazandım :)