Yardım / Hesap Engelim Kalkmıyor

Üyelik Yaşı
8 Ay
Bakiye
4,99 TL
Ödül
61
İnstagram sayfam 15 gün önce beğeni, yorum ve takip engeli yedi. Paylaşımlara açıklama ekleyemiyorum, kimseyi takip edemiyorum, beğeni - yorum yapamıyorum, 15 gündür bu sorun devam ediyor. Topluluğumuzu korumak için bazı işlemleri kısıtlıyoruz uyarısı verip duruyor. Bildirim gönderiyorum yine düzelmiyor, biteceği belli bir tarihte vermiyorlar. Bu sorunu yaşayan ve çözebilen var mıdır? Yardım eder misiniz?

Üyelik Yaşı
8 Ay
Bakiye
7,57 TL
Ödül
61
İnstagram sayfam 15 gün önce beğeni, yorum ve takip engeli yedi. Paylaşımlara açıklama ekleyemiyorum, kimseyi takip edemiyorum, beğeni - yorum yapamıyorum, 15 gündür bu sorun devam ediyor. Topluluğumuzu korumak için bazı işlemleri kısıtlıyoruz uyarısı verip duruyor. Bildirim gönderiyorum yine düzelmiyor, biteceği belli bir tarihte vermiyorlar. Bu sorunu yaşayan ve çözebilen var mıdır? Yardım eder misiniz?
Hocam arkadaşım Google dan girerek bu sorunu çözdüm diyordu ama bi deneyebilirsin denemekte fayda var

Üyelik Yaşı
9 Ay
Ödül
61
instagramda post filan paylaşma ve followers chielf varsa kapat artık anlıyorlar bot olduğunu eğer devam edersen hesabın kapanabilir.Tavsiyem instagramda hiçbir işlem yapmaman şimdi geri bildirim yap açılması için ayarlar yerinden

Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.