Yardıma İhtiyacım Var

VDS

Üyelik Yaşı
1 Ay
Ödül
29
Twitter takipçi kasma konusunda bana bi kaç bilgi verebilir misiniz?
Kit alacak kadar param yok, olsa zaten bunlarla uğraşmam.

Kimse çıkmadı, bi küçük ipucu bile yeterli olurdu.

Son düzenleme:

Üyelik Yaşı
4 Ay
Ödül
61
Basit ve etkilidir;

Kimsede olmayanları paylaş. Kullanıcılar ile etkileşime girmeye çalış. Gerisi zaten gelicek. + olarak değişen twitter algoritmasını çözmeye çalış.

Boşu boşuna kitlere para verme :)

VDS

Üyelik Yaşı
1 Ay
Ödül
29
Basit ve etkilidir;

Kimsede olmayanları paylaş. Kullanıcılar ile etkileşime girmeye çalış. Gerisi zaten gelicek. + olarak değişen twitter algoritmasını çözmeye çalış.

Boşu boşuna kitlere para verme :)
Cidden teşekkür ederim, bilgi bilgidir. :)

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
61
Chrome mağazadan goodtwitter eklentisini indir eski twittera geç ve kodla yorum beğen takipçi kasmak için etkili bir yöntem +18 de özellikle. Kişiyi direk beğenmek geri dönüş getirecektir. (Ama artık 500 600 den sonra beğeni yapılmıyor en son 3 hafta önce felan yapıyordum öyleydi.)

VDS

Üyelik Yaşı
1 Ay
Ödül
29
Chrome mağazadan goodtwitter eklentisini indir eski twittera geç ve kodla yorum beğen takipçi kasmak için etkili bir yöntem +18 de özellikle. Kişiyi direk beğenmek geri dönüş getirecektir. (Ama artık 500 600 den sonra beğeni yapılmıyor en son 3 hafta önce felan yapıyordum öyleydi.)
Teşekkür ederim, bundan diğer arkadaşlarda yararlanacaktır.

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
46
Reis yardim etmek lazim tabi ama 2 ay once taktikleri bilmiyodu kimse deli para kazaniyoduk simdi herkez herkeze bedavaya veriyo kitler satiliyo ekmek kazanamaz olduk lutfen yardim edicem diye ekmeginizden olmayin ahahshahagahaha

Üyelik Yaşı
6 Ay
Bakiye
11,83 TL
Ödül
41
virgül.net taktikleri %99 gg

Üyelik Yaşı
4 Ay
Ödül
61
Twitter takipçi kasma konusunda bana bi kaç bilgi verebilir misiniz?
Kit alacak kadar param yok, olsa zaten bunlarla uğraşmam.

Kimse çıkmadı, bi küçük ipucu bile yeterli olurdu.
Yaz özele daha satışa çıkarmadığım (aslında net bi kazanç elde etmeden çıkarasım yok) priv taktiği sana ücretsiz vereyim. Daha yeni keşfettiğim bi taktik mutlaka işine yarar.

Son düzenleme:

VDS

Üyelik Yaşı
1 Ay
Ödül
29
Yaz özele daha satışa çıkarmadığım (aslında net bi kazanç elde etmeden çıkarasım yok) priv taktiği sana ücretsiz vereyim. Daha yeni keşfettiğim bi taktik mutlaka işine yarar.
Teşekkür ederim, yardımcı olma isteğin beni çok mutlu ediyor.

Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.