Yatırımlı Rus Para Kazanma Sitesi !! - ÖDEME KANITLI #1

Üyelik Yaşı
8 Ay
Bakiye
83,15 TL
Ödül
38
Keşke düzgün okusaydın dostum. Çiftlikbank benzeri ponzi bir site vardı dedim. Sİtenin adı üttopya online dı. Ondan 1000 lira çekmiştim. Ödeme kanıtlarını istersen hepsini konuya atarım. Ayrıca güldüm lafını da iğnelemek için demedim. Herşeyi yanlış anlamışsınız. Yazınız güzeldi bende güldüm yani. Haklısınız anlamında. Ama hemen bir saldırıya geçmeniz hoş mu sizce ?

Aynen öyle dostum :) . Ütopyanın 300. üyesiydim. Site kapandığında 600,000 üyesi vardı. 0 yatırımla 1000 tl kazanmıştım. Benimle aynı zamanda üye olan kişi 15 lira yatırıp 10 milyar çekmişti. Arkadaş yanlış anlamış.
yok be dostm bende saldırı amaçlı yazmadım. Çiftlikbank ta dediğin şeyi yapmak imkansızdı onu belirttim. Ütopya yönetimi safmış demek ki bedava ürünle iyi para kazandırmış ve yatırımsız para göndermiş , olabilir onun hakkında çok bilgim yok.

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
19
yok be dostm bende saldırı amaçlı yazmadım. Çiftlikbank ta dediğin şeyi yapmak imkansızdı onu belirttim. Ütopya yönetimi safmış demek ki bedava ürünle iyi para kazandırmış ve yatırımsız para göndermiş , olabilir onun hakkında çok bilgim yok.
Haklısın, yanlış anlamışız birbirimizi. Ama ütopya da baya büyük vurgun yapmıştı. İlk Tosun olarak bilinir :) Hatta ütopya siteye üye olan insanları İstanbul' da otele falan davet etmişti. Seminerler düzenleyip tabletler dağıtıyorlardı canlı yayında. Sonra 15 trilyondan fazla dolandırdı diye biliyorum site.

Üyelik Yaşı
8 Ay
Bakiye
83,15 TL
Ödül
38
Haklısın, yanlış anlamışız birbirimizi. Ama ütopya da baya büyük vurgun yapmıştı. İlk Tosun olarak bilinir :) Hatta ütopya siteye üye olan insanları İstanbul' da otele falan davet etmişti. Seminerler düzenleyip tabletler dağıtıyorlardı canlı yayında. Sonra 15 trilyondan fazla dolandırdı diye biliyorum site.
Aynen dostum ;) Ütopya da sağlammış ama Çiftlikbank resmen çağ atlamıştı bu alanda :) Adamlar televizyonlara reklam yaptı , 5-6 farklı şehirde hayvan tesisi kurdu , bir çok şehir de franchising ile şube açtırdı ürünlermizi satacaklar ayağına... İstanbul da bir şirkette çalışıyordum çrevremdeki herkes büyülenmiş gibi bankalardan kredi çekip buraya yatırıyordu... Hala hepsi o çektiği kredileri ödüyor

Neyse konunu dağtmayım , baltalamak gibi de olmasn :) Böyle şeylere yatırım yapmak isteyenler bunları unutmadan yapsın yeni mağdurlar olmasın yeter :)

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
19
Aynen dostum ;) Ütopya da sağlammış ama Çiftlikbank resmen çağ atlamıştı bu alanda :) Adamlar televizyonlara reklam yaptı , 5-6 farklı şehirde hayvan tesisi kurdu , bir çok şehir de franchising ile şube açtırdı ürünlermizi satacaklar ayağına... İstanbul da bir şirkette çalışıyordum çrevremdeki herkes büyülenmiş gibi bankalardan kredi çekip buraya yatırıyordu... Hala hepsi o çektiği kredileri ödüyor

Neyse konunu dağtmayım , baltalamak gibi de olmasn :) Böyle şeylere yatırım yapmak isteyenler bunları unutmadan yapsın yeni mağdurlar olmasın yeter :)
Aynen öyle :) Teşekkür ederim dostum :)

Yeni ödemeler alındı.

✅ Siteye Kayıt Olma Linki; https://kodeks-pirates.ru/?i=19558

Son düzenleme:

Üyelik Yaşı
7 Ay
Bakiye
2,21 TL
Ödül
41
Hocam nerden ruble satın alabilirim ? Ya da siz satar mısınız ? Golden farmda 2000 rublem var çekemedim hala

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
19
Hocam nerden ruble satın alabilirim ? Ya da siz satar mısınız ? Golden farmda 2000 rublem var çekemedim hala
Hocam şuan elimde çok fazla ruble yok maalesef. Ama ben şöyle ruble alıyorum. Öncelikle bitcoin satın alıyorum. Sonra onu payeer hesabımdaki bitcoin adresime gönderiyorum. Oradan da rubleye çeviriyorum.

Üyelik Yaşı
7 Ay
Bakiye
2,21 TL
Ödül
41
Hocam şuan elimde çok fazla ruble yok maalesef. Ama ben şöyle ruble alıyorum. Öncelikle bitcoin satın alıyorum. Sonra onu payeer hesabımdaki bitcoin adresime gönderiyorum. Oradan da rubleye çeviriyorum.
Tamamdır saolun bende öyle yapıcağım bu arada golden farm ı biliyor musunuz ?

Üyelik Yaşı
7 Ay
Bakiye
2,21 TL
Ödül
41
Bilmiyorum hocam. Araştırabilirim isterseniz?
Bi scam mı değil mi tam emin olamadım para çekmek için gold lazım gold da sadece referansların yatırım yapması ile oluyor 7 tane referans kayıt ettirirsen eğer onlarda 15 ruble yüklerse golda ihtiyacın olmuyor. 2000 rubleyi çekebilirsem yardımcı ol 500 ü senin

Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.