Yeni Kodladığım İnstagram Şifresiz Araçlar

toukhy

Banlı Üye

Üyelik Yaşı
8 Ay
Ödül
161
10 dakikadir beğeni bekliyorum 100 tane ,ne gelen var ne giden
Şuanda sadece linki geçmek için tasarladım api çekeceğim geceleri çalışıyorum sadece. 7-8 yabancı site var oradan api çekerek tek işlemde 400-500 beğeni yapabileceksiniz fakat yavaş gelebilme ihtimali yüksektir. Önerileriniz benim için çok önemlidir.

Okumamıştım hocam teşekkürler, düzelttim.

toukhy

Banlı Üye

Üyelik Yaşı
8 Ay
Ödül
161
-

Sanki bir yerden bir şeyler çekilmiş gibi hocam. Sıfırdan mı başladınız kodlamaya ?
Malesef ordan çekmedim ikonlar aynı olduğu için fakat kategorileri ordan aldım diğerleri bana ait yıllardır kullandığım iconlar, şuanda test aşamasında olduğu için kategorilerin isimlerini sadece ordan aldım ekledim test yapabilmemiz için.

Üyelik Yaşı
9 Ay
Ödül
56
Malesef ordan çekmedim ikonlar aynı olduğu için fakat kategorileri ordan aldım diğerleri bana ait yıllardır kullandığım iconlar, şuanda test aşamasında olduğu için kategorilerin isimlerini sadece ordan aldım ekledim test yapabilmemiz için.
Ne biliyim hocam sanki bir yerden tanıdık geliyor ama ondan yazdım. Sıfırdan mı yazdınız ?

Neyse kusura bakmayın iyi forumlar

toukhy

Banlı Üye

Üyelik Yaşı
8 Ay
Ödül
161
Ne biliyim hocam sanki bir yerden tanıdık geliyor ama ondan yazdım. Sıfırdan mı yazdınız ?

Neyse kusura bakmayın iyi forumlar
Evet işlevleri sıfırdan yazdım fakat daha bitmedi şuanda 7-8 siteden api çekerek işlemleri yapıcam sadece reklam geçmek için kullanırsak bu sayede 1 giren bir daha girmeyecektir siteye bu yüzden çalışsın ve insanlar sürekli girsin hem onlar hem biz kazanalım diye düşündüm tek işlemde yani 400-500 beğeni gönderebilecekler fakat yavaş gönderim olucak servis yoğunluğuna bağlı api çekemezsem kendi datamı kullanacağım bakalım hayırlısı umarım tüm sosyal medya servislerini geçecektir bu sistem.

toukhy

Banlı Üye

Üyelik Yaşı
8 Ay
Ödül
161
Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.