Yeni Site Tanıtım Şablonu - Kategori Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enginozturk

Geliyorum..
Yönetici
Moderator

Üyelik Yaşı
9 Ay
Ödül
161
Yayına almış olduğumuz "Yeni web siteleri - Yeni sitelerden haberler" başlıklı kategorinin kötüye kullanımı sebebiyle bazı sınırlamalar ve kurallar getirmek durumunda kalmış bulunuyoruz. Bu neticede aşağıda yer alan tüm kurallar an itibariyle açılacak tüm konuları kapsamakla birlikte, kuralların yayına alınmasını takiben açılan konularda kurallara uyulmadığı tespit edilirse konu uyarılmaksızın yayından kaldırılacak ve kullanıcıya ceza verilecektir. Ayrıca, kuralların yayına alındığı tarih öncesinde açılmış olan konularda konu sahiplerine tek tek bilgilendirme yapılacak ve bilgilendirmeyi takiben 24 saat içerisinde düzenleme yapılması istenecektir. Bu süreç içerisinde gerekli düzenlemeler yapılmaz ise konular yayından kaldırılacak fakat ceza verilmeyecektir.

Unutulmamalıdır ki burası bir imleme sitesi değildir!

Konu Açım Şablonu
Site Adı: *
Site Adresi: *
Sitenin kullandığı altyapı: *
Sitenin açıldığı Tarih:*
Site İçeriği & Amacı: *
Sitenin ilerleyen günlerdeki hedefleri :
Açıklama: * (en az 100 kelime)
NOT: Sonunda * (yıldız) belirtilen maddeler zorunludur.

• Açılan site tanıtım konuları içerisinde yalnızca ama yalnızca şablon içerisinde yer alan "Site Adresi" alanında link paylaşılabilir. İlgili alanda yalnızca 1 kere paylaşılacak şekilde ister anahtar kelime istenirse açık adres şeklinde paylaşım yapılabilir. Link kasma ve site imlemeye yönelik faaliyetler belirlenmesi halinde konu yayından kaldırılır ve kullanıcıya ceza verilir.
  • Farklı forumların tanıtım ve reklamının yapılması yasaktır. Aksi durumda konu bilgi verilmeksizin silinecektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.