(YENİ) Twitter'da Hızlıca Para Kazanma (Forumda en çok satan içerik)

Cavs

sᴏᴄɪᴀʟ ᴍᴇᴅɪᴀ ᴇɴɢɪɴᴇᴇʀ
Yönetici
Editör

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
361
4 senedir yaptığım işin bazı sırlarını sizlere kit haline getirip paylaşmak istiyorum.

Neden bu kiti alayım ?

>Uğraşmadan tek tıkla takipçi kasacaksınız.
>Takipçi arttıkça link tıklamaları artacak.
>Fav ve rt sayınız tavan yapacak.
>Dm kutunuz günde en az 100 mesaj ile dolacak.
>Takipçi kastığınız hesapları yüksek fiyata satabileceksiniz.
>7/24 destek veriyorum .
>Beceremezseniz teamviewer desteği veriyorum .
>Piyasada olan şeyleri satmıyorum tamamen kendi yöntemim .
>Oldu ki çok beceriksizsiniz link paylaşımını beceremediniz sadece twitter hesabı kasarak kitin parasını 20 kere çıkarırsınız.
>Bu yöntemle 120k , 80k , 60k ve 55k hesaplar kasıp binlerce liraya sattım bunun yanında link ve numara aratma işinde binlerce lira kazandım

Neden satıyorum ?

>Link paylaşımı yapmaktan artık midem bulanıyor.
>Ve elimde bulunan hesap sayısı 50'yi aştı bu hesapları oturduğum yerden kasıp satışını yapıyorum.
>Artık link paylaşmak istemiyorum linkten aldığım parayı bu kiti satarak kazanmak istiyorum.

Taktik İçeriği Nedir ?

>3 farklı taktik veriyorum
>1 taktikte sıfırdan twitter da link paylaşımı hakkında her şeyi anlatıyorum .
>1 taktikte bilgisiyar yardımıyla nasıl hilesiz çok hızlı organik takipçi kasılıcağını anlatıyorum.

~Kısa zamanda Twitter da nasıl takipçi kasacağınız.
~Hangi günler tweet atacağınız.
~Hangi saatler tweet atacağınız.
~Hesabının nasıl askıya alınmayacağını.
~Nasıl ban yemeyeceğinizi.
~Nasıl yüzlerce rt fav alacağınızı.
~Ne yaparsanız binlerce tık alacağınızı.
~Hangi hashtagleri kullanacağınınızı.
~Kimleri takip edeceğinizi.
~Hashtaglerle nasıl 200k üstü görüntülenme alacağınız.
~Nasıl hesap açacağınız.
~Pcden nasıl tweet atacağınız.
~Hangi içerikleri kullanacağınız .
Her şeyi en basit dilde anlatıyorum

BECEREMEZSEN TEAMVİEWER DESTEĞİ VERİYORUM

Adsızn.png

Adsız.png

Numara aratma hakkında paylaşım ve konu açmak yasak olduğu için oradan elde ettiğim kazancımı atamıyorum ancak 8.5k
Bu taktiği uygulayıp 6 ayda sattığım hesaplardan ettiğim gelir 25k.

GÜNDE 30 SANİYENİZİ ALMAYACAK HER ŞEYİ BİLGİSAYAR YAPACAK

TAKTİĞİ SATTIĞIM KİŞİLERİ NOT EDİYORUM

FİYAT>Daha önceki satış konularımda olduğu gibi adamına göre fiyat verilecektir yani öğrenciye farklı, tanıdığa farklı ve daha önce ticaret yaptığım kişilere farklı fiyat verilecektir hiç çekinmeden indirim istiyebilirsiniz öğrenciler en çok indirimi alır .

Alan Kişilerin Yorumları :

Taktik satın alındı gayet güzel anlatılmış yardımcıda oluyor @Cavs hocam, tavsiye ederim

Takipçi artışını 1-2 gün sonra bırakırım buraya
Almayan arkadaşlar hala kaldı mı :p
Vallahi sana para vermekten bıktım cavs reis ama, her aldığım taktiğinin de parasını kat ve kat çıkardım.
Bu kit daha efsaneymiş anlık olarak 1 dakika da falan 30-40 RT alıyorum.
Link tıklamaları da arttı.
Allah razı olsun senden :)
taktik satın alındı. Güzel anlatmış.
Güncel 1 saat te 300 takipci kazandım baya işe yarıyor

1 Saate Kazandığım Takipci RT Ve Fav Sayısı Her Türlü Ref İm
Bu Taktiği Aldıktan Sonra Yapmanız Gerekenler
F5 Atıp Takipçi Artşını İzlemek

Ekli dosyayı görüntüle 3094Ekli dosyayı görüntüle 3095Ekli dosyayı görüntüle 3096Ekli dosyayı görüntüle 3097Ekli dosyayı görüntüle 3098
Güvenilir bir şekilde aldım bakalım deneyelim taktiği :)
herkese tavsiye ederim ,hızlı cevap vermesi ve gü[email protected]
bıktım abi cavsa para vermekten ama o hep bana fazlasını verdi eyvallah cavs
Aldım şimdilik memnunum 40dk twiter 100 takipçi kastım @Cavs
Kiti alanlardan birisiyim %50 ref verdi. (Ucuza aldım.) Çok işe yarıyor denemenizi öneriyorum.
Satın aldım, güzele benziyor. Detaylı anlatılmış eğer yine de anlamadıysanız veyahut yapamadıysanız size yardım edecektir Cavs. Uyguladıktan sonra etkisini paylaşacağım.
Herkese tavsiye ederim güvenilir
Konuşma sırasında hızlıca istediğim cevapları aldım. Taktik kiti görsellerle güzel anlatılmış (y)
Taktik Başarılı Şekilde Alındı Uygulayınca Sonuç Paylaşırım
beyler kaçırmayın :D
@Cavs Abiden taktik aldım .
Kazandığım para ile phunk hocamdan taktik aldım .
Bu döngü böyle devam edicek inşallah
Tavsiye ediyorum @Cavs abi mükkemmel taktik hazırlamış .
Mükemmel valla hocam sağolun 1k beğenildi gönderim ilk defa oldu ??
Güncel olarak kazancımı 2 ye katladım
Allah razı olsun 5 adet hesap açtım kitlem bayağı arttı link kasımlara bu akşam başlıycam.Daha sonra kazancımı göreceksiniz.
Hocamın taktiğini sadece 30 dakika uyguladım ve bu 30 dakikada 600 takipçi geldi. Üstelik taktik arkaplanda kendi kendine çalıştığı için uğraşmaya bile gerek yok. Cavs zaten daha öncesinde de bu konularda ne kadar yetkin olduğunu belli etmişti, kendisinden organik hesap kasımı hizmeti de almıştım, farklı işlerde de temaslarımız oldu. Kendisi işini en iyi yapanlardan biri. Gözünüz kapalı alabilirsiniz taktiği. Pişman olma ihtimaliniz yok. Hocama tekrardan teşekkür ediyor ve işlerinin artarak devam etmesini diliyorum.
Tüm banlarım kalktı etkileşim fena link paylaşmaya başlıycam adamsın abim
Arkadaşlar ben aldım herkese almasını tavsiye ederim çok iyi bir taktik.
taktik satın alınmıştır
aldım adam sonuna kadar ilgileniyor pişman olmazsınız parasınıda hakediyor
Taktik Alındı hızlı teslim etti teşekkür ederim kendisine
Taktik uygulandığında gerçekten çok işe yarıyor. Kendisini forumda gördüğüm çoğu zaman “Nasıl? Taktiği uygulayabiliyor musun?” gibi mesajlar atıyor, müşterisiyle ilgilenen birisi. Kasmayan bir bilgisayarınız var ise mutlaka satın alınız. Kendisine çok teşekkür ediyorum. ?
taktik alalı 2 - 3 gün oluyor (aktif olarak 1 gün uğraştım sadece yarım saat). ve hem hesap kasımı olarak hemde gelir olarak o taktiğin işe yaradığını gördüm.

tavsiye ederim..
Sen Nasıl Bir Kralsın Takipçi Sorunumu Çözüm Abi Sayende 💜💜
Satın Alındı İlgili Bir Arkadaş Taktiği Yeni Deniyeceğim Sonuçları Paylaşacağım Taktik İnce Önemli Gerekli Bilgiler Var
Aldığım gibi daha para ulaşmadan bile dekontu atınca direk attı.

Attığı yetmezmiş gibi birşeyi anlamadığım için sordum direk tel verdi

tam tamına 55 DAKİKA telde her inceliğine kadar anlattı.

%100 Güvenilir %100 Ref bu adamdan sıkıntı çıkmaz size
Aldım gerçekten güzel açıklamış.
Gerçekten iyi birisi ve sattığı taktiğide deneyeceğim teşekkür ederim
kendisinden satın aldım kral biri iyi davranıyo sevdim, bakalım kazanç elde edebilecekmiyiz tavsiye ederim..
Eski olanın yorumunu atmışım güncel olanı mükemmel, bir anda etkileşim artıyor
Taktik kiti alındı arkadaş sağolsun çok yardım ediyor +++
Ekli dosyayı görüntüle 3939
Yaklaşık 2 gün içinde toplamda 3 4 saat çalışmanın meyvesi 190 takipçiden 560+ takipçiye ulaşdım her sn artıyor tavsiyye ederim
Taktiği aldım cidden taktik süper içinde bilmediğimiz çok şey var.
Herkese tavsiye ederim çok başarilı bir kit hiç düşünmeden alın 👍
Taktiği aldım sorunuz olarak güvenebilirsiniz
Taktiği satın aldım tw ile her şeyi kendisi yaptı faydasını inşallah görürüz :D
Merhaba beyler öncelikle taktik çok başarılı neyse uzatmayacağım arkadaşın taktiği uyguluyorum sonra benim kendi taktiğim var gunluk 50-100 kesin karım var ama Cavs ın taktiği olmadan bir hiç :D kesinlikle öneriyorum almanızı kafayı çalıştırın arkanıza yaslanın.
Ekli dosyayı görüntüle 3934
Buda benim 4 gündür cavs ın verdiği taktikle kastığım hesap 2 adet tweetim var sadece
6 Günlük hesap günlük uğraşma ''en fazla'' 1 saat
Ekli dosyayı görüntüle 3930
Yükseltip bende satim de kitin parası çıksın :D
Ekli dosyayı görüntüle 3982

Taktiği aldıktan sonra biraz uğraşırsanız kazanırsınız..
Taktik kitini almaya çekinen arkadaşlar kesinlikle düşünmeden alın çok faydalı herkese tavsiye ederim @Cavs her türlü yardıma hazır mutlaka alın
Tek gün 500 takipçi sen nasıl bir kralsın ya
Başta çok korkarak almıştım ama 1 saniye bile düşünmeyin beyler işini hakkıyla yapan nadir insanlardan
Kiti aldım tereddütdeydim yapabilirmiyim diye ama gerçekten tüm yanlışlarımla doğruları söyledi ne yapmam gerektiğini anlattı ona bu hizmetinden dolayı çok teşekkür ediyorum , en kısa sürede istatistiklerimi sizlerle paylaşacağım teşekkürler @Cavs
Ivr’da 4-5 günde zor kazandığım parayı 1 saatte kazanmamı sağladın böyle beklemiyordum çok kralsın!
1 günde 700 takipçi kastığım oluyor Gözünüzü kırpmadan alın bol kazançlar
Beyler hesap aldı başını gidiyor çöp hesap hayata döndü @Cavs garanti vermişti boşa değil.
1 HAFTALIK HESABIM CAVS SOALSUN BU ARADA SATIYORUM ALMAK İSTEYEN PM ATSIN 20TL
Ekli dosyayı görüntüle 4284
Yeni Hesap Açtım Ilk Twit 27K herkese tavsiye ederim
Beyler sizde durumlar nasıl 2 günde sadece 10 dk zaman ayırdım durum bu tıklamalar fazlasıyla geliyor

Ekli dosyayı görüntüle 4324
Ekli dosyayı görüntüle 4327
şuanda 2k ya yakın para kazandım. tekrarda minnetarim.

taktigi yapamayanlar cavs ile iletisime gecsin %100 kazanc sagliyor. yine yapamayanlar benimle iletisime gecsin...

kanka 2 günde 5k ile 4k kastım. şu çekiliş bitsin bunlarında çekilişini yapıcam :D
Kesinlikle tavsiye ederim. @Cavs hocam mükemmel bir kit hazırlamış. Paranın hakkını veriyor.
Arkadaşlar 1K Organik takipçi aldım kesinlikle öneririm çok iyi bir hizmet veriyor . Paranızın karşılığını kat kat veriyor .
Organik büyütüyor arkadaşlar , öneririm 1-2 haftaya bakıcam amorti edersem tekrar gelip bilgilendırıcem ama işinin ehli
Parayı bulmak istiyorsan 25 Tl ye @Cavs dan organık kıtle kasıyorsun ıvr den lınkten köşeyi donuyorsun
Bugün : Twitterden 1kişiden 50 tl aldım , ivr den 27 Tl (1000 sanıye adam hala konusyor ustune ekle) Sana kalmış :D PARAYI o şekilde kolay kazanırsın
ARKADAŞLAR BEN ALDIM ÇOK MEMNUNUM ATTIĞIM TWİTLER GÜZEL ETKİLEŞİM ALIYOR
Hesaba bugün girmeme rağmen İvr den 1 saat içinde biri düştü 2 3 günde bir paylaşım ile daha fazla kazanacağımı umuyorum takipçiler gerçekten organik ve ahmaklar eyw güvenilir arkadaş tavsiye ederim
İşinin ehlidir güvenebilirsiniz ben memnun kaldım
Arkadaşlar satın almıştım takipçim başarılı bir şekilde geldi tamamen organiktir ticaretimiz başarılıdır satın almayı düşünen varsa düşünmesin alsın ??
vaad edilen her şeyi gerçekleştirdi dürüst güvenilir satıcı tekrar teşekkürler
Hocama bir twitter hesabımı teslim ettim. Sıfır etkileşimli hesabı sadece bir günde şu hale getirdi:
Ekli dosyayı görüntüle 1588
Ekli dosyayı görüntüle 1589
Ekli dosyayı görüntüle 1590
Ekli dosyayı görüntüle 1591

Kendisiyle mutlaka tekrar çalışacağım. Kesinlikle tavsiye ediyorum, bol kazancı olsun, tekrardan teşekkürler.
Arkadaş iyi işler çıkartıyor çok uyguna hemde , 3 günde 0 hesap ve bana getirileri :D . Güvenerek Alışveriş yapabilirsiniz.
Bende çok memnunum hem ilgileniyor hemde kaliteli iş yapıyor 0 dan açılan hesap 1 gün geçmeden böyle Ekli dosyayı görüntüle 1596
Hesabı dün teslim ettim bugün teslim aldım. İşini hakkını vererek yapıyor. Tavsiye Ederim
@Cavs taktik ile ugraşarak kat kat paralar kazana bilirsiniz. Ztn 20 kişi aldı ztn
Sizde alabilirsiniz karlı çıkarsınız
Bu sektörde 2. Kişi yok o yüzden gönül rahatlığıyla reklamını yapabilirim senden iyisi gelene kadar ??
Şaka bir yana paralı adamın değilim bilgi birikimine güveniyorum.
@Cavs eğitim setini öneririm dostum. Günlük 7 - 8 TL kazandırır. Cavs hatrı sayılır üyelerdendir. Eğitim setini almadım ama anlattığı bilgiler ile 8 - 10 tl
Çok uğraşarak günlük 20 tl kazanabilirsiniz.
Adam senin için bütün refleri bu konuyamı toplıcak en az 15 kişi almıştır o organik takipçiden

@Cavs ı herkez tanır herkezde ref verir her konuda pişmanlık duymıcaksın emin ol :)
Reklam almadım ama taktik aldım @Cavs'a çok güvenirim. Tereddüt etmeyin güvence konusunda. Bu adam forumdaki twitter gurusu gibi bir şey. Adamdır seviliyor kendisi.
2 defa aldım ve dahada almayı düşünüyorum parasını sonuna kadar hakediyor alın beyler pişman olmazsınız
Twitter organik takipci ve hesap kasma taktiği aldım şuan bekliyorum ama güvenim sonsuz çünkü kendisi herkese forumda yardımcı olan ve bilinen birisi çok net guvenebilirsiniz @Cavs
Aldım şuan memnunun herkese tavsiye ederim güvenilir
Abi kusura bakma sürekli yazıyorum ama sevinçten ve mutluluktan yazıoyrum birgünde 500 takipçi ne demek ya Bir fotoğraf attım deneme yaptım 300 like 127 yorum ve 40 rt geldi sen gerçekten adamın dibisin
Twitter denince akla, hemen onun adı gelir. (Taktik satın aldım çok memnun kaldım, sanırım organik takipçi de kastıracağım) Teşekkürler @Cavs
Taktik gerçekten çok iyi, şimdi de 1k yı satın aldım teşekkürler Cavs Abi
@Cavs tan taktik alıyorsanız bildirim seslerini kapatın ?
Kanka forumda @Cavs satıyor Twitter taktik ondan alırsın.Bi de bu hesabı alırsın.Sonra kazancına bak yeter :D
3 günde bir gönderide +120k etkileşim aldım @Cavs :)
+ Ref

( Şiddetle Tavsiye Ediyorum )
Taktik kiti alınmıştır çok teşekkür ederim hocam etkileşimler artmış durumda kazançların 5 katı gelmeye başlamış durumda arkadaşlar hiç düşünmeden güvenli olarak alışveriş yapabilirsiniz kendisine çok teşekkür ediyorum.
Eyvallah hocam sağolun taktiği bu sabah aldım şimdiye kadar 1.5k arttı takipçiler
1 Adet alım yapıldı, Güvenilir ve Dürüst+++++
Kendisinden Taktik aldım .
Kesinlikle Fiyatına Değer.
Çok fazla zaman harcamadan bile 2-3 günde taktik parasını çıkarabilirsiniz.
İnşallah yakın zamanda 1K doğal takipçi de alacam.
Satıcı kesinlikle uğraşıyor.Her sorumda sıkıntısız yardım alabildim kendisinden.
Taktik kiti almış bulunmaktayım. Daha taktiğin yarısını uygulayarak bile 2 günde taktiğin parasını çıkarabilirsiniz. Sorulara hızlı cevap veriyor. Alan pişman olmaz. Kendisine teşekkür ediyorum.
3. ALişverisim tavsiye ederim
Ref , Taktiği Aldım 2 Günde Elimde Olan miktar 150 yi geçmişti :D Öneririm.
Güvenilir ve çok samimi güvenle alış veriş yapın
Bende durum böyle ya siz de?

@Cavs hocamızın paketini aldıktan sonra bir anda artış yaşadım ve daha ilk günüm, kendisine buradan teşekkürlerimi sunarım :)
https://virgul.net/konu/twitter-da-nasil-para-kazanirim-twitter-hesaplarinizi-tamamen-organik-sekilde-bueyuetueyorum.1492/
taktiği sorunsuz bir şekilde aldım baya kazanç getiriyor çok saol
İşinin ehli alan pişman olmaz tavsiyemdir bizzat kazanmama rağmen alıp bilmediklerimi öğrendim. Ömür boyu destek verir gibide yardım ediyor.
aldım. çok detaylı bilgiler var tavsiye ederim
Taktik alınmıştır, güzel iş yapıcak taktikler verilmiş geriye bir tek denemek kaldı...
Kit güzel kendim takipçi kasıyorum, alacaklar alsın hemen ucuzken.
Ben aldim gercekten ise yariyo
Arkadaştan 3000 takipçi alınmıştır.
Hesap baya sağlam oldu, inşallah kapanmaz veya çalınmaz.
Taktikleri aldım abimden.Her şeyi ince detayına kadar anlatmış.Harfiyen uygulacağım daha sonra size gelirimi söyleceğim.Almayan bin pişman.İyi ki varsın abimm
Arkadaşlar cavs dan taktik kiti satın aldım durum bu cavs guvenebiljrsknjzEkli dosyayı görüntüle 2633
Kiti satın aldım şuan her şey çok güzel 1-2 hafta sonra durumu bildireceğim
Ekli dosyayı görüntüle 4617Ekli dosyayı görüntüle 461824 saatte olana bakın ya inanamıyorum 0 hesap mükemmel valla abi süper kiti herkese tavsiye ederim valla cuzi bir miktar verdim ama fazlasını çıkardım yine çıkarsa yine düşünmeden alırım
Kit gerçekten yararlı. 2 günlük Twitter hesabıyla kazandığım istatistikler aşağıdadır.
Ekli dosyayı görüntüle 4690
Kiti başka bir forumda alan arkadaşım vasıtasıyla @Cavs ile tanıştım ve kiti satın aldım.
Kendi gerçekten sosyal medya konusunda çok bilgili verdiği her taktiği sonuna kadar uyguladım ve sattığı kitin parasını 30 kere çıkardım.
Gerçekten düşünmeden alın onun sayesinde bu foruma da üye oldum kendisine çok teşekkür ederim.

2 hafta önce açtığım hesap :Ekli dosyayı görüntüle 4692
taktigi satın aldım çok ilgili birisi
uygulamaya başlıyorum güncellemeleri paylaşırım
Taktik kiti alınmıştır, 1 günde 2k'ya yakın takipçim oldu. Teşekkürler.
Kit efsane arkadaşlar kit sayesinde günde 1k üstü takipçi kasıyorum
Aldıktan sonra parasının 4 katını kazandım tavsiye ederim öğrenciysen yardımcı oluyor kendisi
taktik alındı. suanda hersey iyi gidiyor . takipci gelmeye basladı bile.almanızı tavsiye ederim
+ref tertemiz güzel anlatım emeğine sağlık
Arkadaştan teslim aldım güvenilir gayet güzel anlatımı ve desteği var teşekkür ederim kendisine iyi forumlar...
Taktik Satın Alındı - Gayet Başarılı Anlatım.
Kit alınmıştır emek dolu bir kit hazırlanmış
Sağ ol hocam paran varsa al bence bayağı iyi
Taktik kitini satın almak için çok geç bile kalmıştım. Çok ince detaylı bir şekilde anlatılmış, almanızı öneririm.
Kiti satın aldım. Göz ucuyla baktım. Şuana kadar aldığım bir iki kite göre kat kat detay içeriyor. Sanırım bu sefer işe yarayacak :) kendisine çok teşekkür ederim. Gelişmeler olursa editleyeceğim

Edit (22.08.2019) : Kite başladığım ilk gün gelen RT ve favlar ciddi anlamda şaşırttı beni. Daha öncelerde de çat pat alıyordum bu kadar etkileşimi ama uzun sürelerde alıyordum. Bu kiti denedikten sonra anlık almaya başladım. Kazanç olarak henüz kendimi geliştiremedim. Olay dikkat çekici ve daha önce görülmemiş içerik bulmakta bitiyor. Henüz bende o yok, ufaktan ilerliyorum
Ekli dosyayı görüntüle 5241
Arkadaşlar inanılmaz hizmet var, ayrıca Cavs abim aşırı ilgili sürekli yardım ediyor. 2 günlük hesabımın istatistikleri bu şekildedir. Düşünmeden alabilirsiniz.
Kitin parasını bugün itibariyle çıkardım alacak arkadaşlara önerebilirim hemen kazanç sağlamazsanız bile sonralarda sağlıyorsunuz link işinde pek başarılı olamadım
Alındı Gayet Güzel Bilgiler
Evet twitter'ın hocasından en sağlam taktiği alan pişman olmuyor.
Günde 10 tık bile alamazken @Cavs kitini aldım sağolsun her konuda yardımcı oluyor, kiti başta aldığım zaman başlarda 1-2 hafta tıklanma alamadım ama dediklerini hergün yaptım belirli bir yerden sonra tıklarım 50-100-150-200 vs. sürekli olarak artmaya başladı şuan günlük kazancım giderek artıyor istatisliklerim aşağıdaki gibidir.
edit: @Cavs ın taklitlerinden sakının
Ekli dosyayı görüntüle 5720

Ekli dosyayı görüntüle 5719
Alındı. 1 hafta sonra geri dönüş yapılır
Taktik alındı. Denemeden sonra geri dönüş yapacağım.
Kiti aldık. Taktikler güzele benziyor. Deneyip göreceğiz bakalım
Kendisi cok ilgili bir arkadas pisman olmazsiniz bu kitten
Kendisi cok ilgili ve taktikler mukemmel kesinlikle oneririm
Kiti sonunda aldım bakalım hayırlısı😅
Kiti şuan okuyorum cok yararlı bilgiler var. Ayrıca öğrenci olduğum için güzel bir indirim yaptı. Bol kazançlar sanada
Arkadaştan taktik kiti alındı fiyat konusunda yardımcı oldu teşekkür ediyorum. Umarım iyi kazançlar elde edebilirim.
kitin yeni halini de aldım.Bana indirim yaptı(öğrenciyim).Şuanlık başka link servisinde günlük kazancım 25 ila 30 arası gidip geliyor.
Arkadaşlar almadan önce çok tereddüt ediyordum ama daha yeni aldim her şey çok açık sade her türlü ihtimal düşünülmüş ve ayrica her konuda yardımcı oluyor size
Fiyatta yardımcı oldu içerik dolu dolu herkese tavsiye ederim.
Herşey sade bir şekilde anlatılmış ve her konudada yardımcı oluyor tavsiye ederim
işinde dürüst son derece yardımsever bir arkadaşımız tanıştığıma çok memnun oldum son derece faydalı olan bir kit hazırlamış kendisi işinde başarılar diliyorum
Taktik alındı, ilk aldığımda pek anlamasam'da cavs'ın yardımlarıyla ve desteğiyle kazanç elde etmeye başladım. Eline sağlık :)
Taktik satın alındı. Henüz tam anlamıyla okuma fırsatım olmadı az bi göz gezdirdim fakat o bile yetti diyebilirim. Çok detaylı gözüküyor. Kendisi de sağolsun baya yardımcı oluyor. Çekinmeden yazabilirsiniz. Eline sağlık abi. Bol kazançlar. Son kurusuna kadar helaldir kazandığın :)
Kiti aldım baya iyi beyler öneririm noktasına kadar anlatılmış
Çok hızlıydı ve güvenilir di çok da kolaylık sağladı teşekkür ederim
kiti satın aldım çok yararlı her şeyi öz dilde anlatmış takıldığınız vs her şeyiyle ilgileniyor ve çok güvenilir kesinlikle alın derim fiyatta da yardımcı oldu @Cavs
Satın alın ben aldım gayet memnunum
Bu konuya kaçıncı defa yorum yapıyorum bilmiyorum ama gidip 10 tl ye kit almayın hepsi bu adamdan özenti zaten ( yeni kastığım hesaptan 3 hafta içinde aldığım ödemelerin kanıtı) Ekli dosyayı görüntüle 7429
Hocamdan taktiği satın aldım gayet güvenilir ve çok ilgili kendisi çok teşekkür ediyorum kendisine.taktiği çok güzel anlatmış herşey mevcut.satın almanızı tavsiye ederim
kit alındı kazanamayanlar ve bu işe yeni girecekler için banko yöntemler mevcut
Destek mükemmel almanızı tavsiye ederim :)
Taktik kit alındı. Tavsiye ederim herkese. Çok ilgili bir arkadaş
üniversite sınavına çalışıyorum hesapla fazla ilgilenmeme rağmen (günde 1 post atıyorum) sağladım kazanç ve istatislikler kanıtlarıyla aşağıdadır diyeceğim o ki çakma kitlere itibar etmeyin Ekli dosyayı görüntüle 6419
Arkadaşlar almadan önce çok tereddüt ediyordum ama daha yeni aldim her şey çok açık sade her türlü ihtimal düşünülmüş ve ayrica her konuda yardımcı oluyor size
Bugün iki gün oldu sıfırdan organik bi şekilde kastım hesabın güncel hali aşağıda :) Herkese tavsiye ederim :) Çok ilgili biri gerçekten :)

Ekli dosyayı görüntüle 6393
Ekli dosyayı görüntüle 6394
Ekli dosyayı görüntüle 6395
Kiti daha yeni satın aldım gayet iyi görünüyor
FORUMUN İLK VE EN ÇOK SATAN KİTİDİR
BU İŞİ DİĞERLERİ GİBİ SADECE PARA İÇİN YAPMIYORUM KİTİ SATIP KAÇMIYORUM HESAPLARINIZI ÇALMIYORUM KAZANMANIZ İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPIYORUM

Bu satış hakkında aldığım yorumlar bana güvenmene yardı
m etmediyse birde bu satış konumda aldığım yorumlara bak > Twitter'da para kazanma

Eğer hâlâ kafanda soru işareti varsa bana veya taktiği satın alan birine yazman yeterli.

Alan Kişilerden Gelen Görseller

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Davsanizim

Banlı Üye

Üyelik Yaşı
6 Ay
Bakiye
0,00 TL
Ödül
56
3 senedir yaptığım işin bazı sırlarını sizlere kit haline getirip paylaşmak istiyorum.

Neden bu kiti alayım ?

>Uğraşmadan tek tıkla takipçi kasacaksınız.
>Takipçi arttıkça link tıklamaları artıcak.
>Fav ve rt sayınız tavan yapacak.
>Dm kutunuz günde en az 100 mesaj ile dolacak.
>Takipçi kastığınız hesapları yüksek fiyata satabileceksiniz.

TAKTİĞİ SATTIĞIM KİŞİLERİ NOT EDİYORUM

Bu forumda çok fazla satış yaptığım için ve 60+ refim olduğu için ref alımı olmayacaktır güven sorunu olduğunu düşünmüyorum .

Pc olmadan taktiği uygulayamazsınız.

FİYAT>Daha önceki satış konularımda olduğu gibi adamına göre fiyat verilecektir yani öğrenciye farklı, tanıdığa farklı , ve daha önce ticaret yaptığım kişilere farklı fiyat verilecektir hiç çekinmeden indirim istiyebilirsiniz öğrenciler en çok indirimi alır .
innial geçerlimi hı?

Üyelik Yaşı
6 Ay
Ödül
61
PM Hoocam Dier taktiklerin taksiti bitmedi ama :))

Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.