(YENİ) Twitter'da Hızlıca Para Kazanma (Forumda en çok satan içerik)

Üyelik Yaşı
4 Ay
Ödül
16
işinde dürüst son derece yardımsever bir arkadaşımız tanıştığıma çok memnun oldum son derece faydalı olan bir kit hazırlamış kendisi işinde başarılar diliyorum

Cavs

sᴏᴄɪᴀʟ ᴍᴇᴅɪᴀ ᴇɴɢɪɴᴇᴇʀ
Yönetici
Editör

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
361
işinde dürüst son derece yardımsever bir arkadaşımız tanıştığıma çok memnun oldum son derece faydalı olan bir kit hazırlamış kendisi işinde başarılar diliyorum
Çok teşekkür ederim abim bol kazançlar.

Üyelik Yaşı
7 Ay
Bakiye
7,70 TL
Ödül
41
Taktik satın alındı. Henüz tam anlamıyla okuma fırsatım olmadı az bi göz gezdirdim fakat o bile yetti diyebilirim. Çok detaylı gözüküyor. Kendisi de sağolsun baya yardımcı oluyor. Çekinmeden yazabilirsiniz. Eline sağlık abi. Bol kazançlar. Son kurusuna kadar helaldir kazandığın :)

Cavs

sᴏᴄɪᴀʟ ᴍᴇᴅɪᴀ ᴇɴɢɪɴᴇᴇʀ
Yönetici
Editör

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
361
Taktik satın alındı. Henüz tam anlamıyla okuma fırsatım olmadı az bi göz gezdirdim fakat o bile yetti diyebilirim. Çok detaylı gözüküyor. Kendisi de sağolsun baya yardımcı oluyor. Çekinmeden yazabilirsiniz. Eline sağlık abi. Bol kazançlar. Son kurusuna kadar helaldir kazandığın :)
Eyvallah kardeşim benim bol kazançlar.

Üyelik Yaşı
7 Ay
Bakiye
32,96 TL
Ödül
34
Taktik alındı, ilk aldığımda pek anlamasam'da cavs'ın yardımlarıyla ve desteğiyle kazanç elde etmeye başladım. Eline sağlık :)

Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.