Yetişkin İçerikli Link Kısaltmak

Üyelik Yaşı
1 Ay
Bakiye
4,83 TL
Ödül
41
Arkadaşlar ben normalde genel içeriğe hitap eden linkler kısaltıp kazanç sağlıyordum. Ve şimdi de ona devam ederken +18 link kısaltmaya başlayacağım yeni trlink hesabı mı açayım yoksa şuan kullandığımdan mı devam edeyim.

Üyelik Yaşı
2 Ay
Bakiye
5,19 TL
Ödül
61
Genel içerikte +18 paylaşmak yasak diye biliyorum , +18 De genel içerik paylaşabilirsin ama Genel içerikli hesabında +18 paylaşamazsın. Yinede yetkililere sor

Üyelik Yaşı
2 Ay
Bakiye
33,45 TL
Ödül
61
Kendi hesabını kullanabilirsin ama artık +18 kategorisini seçmen gerekli.+18 seçmek içinde forumda konu açarak veya trlink ile iletişime geçerek yöneticilere iletmelisin.Onlar ayarlayabiliyor sadece.Normal kategori seçiliyken +18 paylaşma.

Üyelik Yaşı
1 Ay
Bakiye
4,83 TL
Ödül
41
Kendi hesabını kullanabilirsin ama artık +18 kategorisini seçmen gerekli.+18 seçmek içinde forumda konu açarak veya trlink ile iletişime geçerek yöneticilere iletmelisin.Onlar ayarlayabiliyor sadece.Normal kategori seçiliyken +18 paylaşma.
Yeni hesap açacağım

Zons

𝙎𝙤𝙘𝙞𝙖𝙡 𝙈𝙚𝙙𝙞𝙖 𝙀𝙭𝙥𝙚𝙧𝙩
Paylaşım Ekibi

Üyelik Yaşı
4 Ay
Ödül
156
Bildiğim kadarıyla

Genel hesapda > +18 kısaltımı ve paylaşımı yasakdır.
+18 hesapda > Genel içerik ile alakalı link kısaltımı yapabilirsin.

Son düzenleme:

Üyelik Yaşı
3 Ay
Bakiye
1,22 TL
Ödül
61
Arkadaşlar ben normalde genel içeriğe hitap eden linkler kısaltıp kazanç sağlıyordum. Ve şimdi de ona devam ederken +18 link kısaltmaya başlayacağım yeni trlink hesabı mı açayım yoksa şuan kullandığımdan mı devam edeyim.
Kesinlikle devam etmeyin banlanırsınız. Mutlaka yeni hesap açın.